AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

U VW i Audiu 1.9 i 1.8t po meni neprikosnoveni motori, bez greske.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mislim da malo gresite ti 2.5 motori od 114kw i 120kw su kvarljivi bregaste,pumpa itd, a od 132kw ili ti 179ks su dobri,prave mazge.... Zato prvo pogledajte u polisi koliko pise kw....
 
Kupio moj dobar drug skoro XC 60 2.4 D 2011godiste. Meni se licno svidja, a i njemu, naravno. Dosta je prostran i kvalitetno odradjen. Ima i udobnost i stabilnost. Jedino smo mu nasli zamerku da je malo trom za tu kubikazu i snagu. Sad jedino ostaje da prodje neko vreme pa da vidimo kako ce da se pokaze.
 
Deluje da je stvarno dobro odradjen. Jedino nije za lose puteve ako neko misli za to da ga koristi. Nema ni reduktor ni blokadu ni ove savremene sisteme za off road, jedino ima ono cudo sto mu stalno odrzava brzinu na nizbrdici na 10 km/h. Veliki servis mu je iznenadjujuce povoljan za tu klasu, bar sam se ja iznenadio.
 
Njegov je euro 5 dok Outlander ima euro 4 motor,to mi nekako prednost ,cuo sam i da kao Outlander hoce da korodira brze,pogotovo sto su mnogi iz Svajcarske uvezeni kao.
 
Има случајева да је шасија пуцала испред задње осовине и то им је бољка. Био је један на половним аутомобилима.
 
Nazad
Vrh