AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Outlender tog godista bi trebao biti slican PSA tj Pezo 3008 modelu. Verovatno i motori su njihovi.
 
Glas za Volvo jer je u njemu volvo-penta motor znači to su brodski motori i veoma veoma dooobri i izdržljivi.čovek je pitao šta je bolje a ne jeftinije za održavanje. Mada ako je bolji znači i da se ne kvari.
 
Мислим да није чист волво мотор, већ сарадња са неким. 80-тих и 90-тих су користили фолксвагенове и реноове моторе.
 
Tacno je da je Volvo kao firma imao dosta saradnja sa drugim proizvodjacima sto se motora tice, pocevsi od starijih i 2.4 dizela iz vw-a, v40 nosi Reno i Mitsubishi motore, noviji v40, s40 i v50 nose hdi motore..
Taj 2.4 petak postoji u dosta verzija sto se snage tice, i isao je u dosta modela. To je Volvoov motor i pokazao se odlicno. Veoma pouzdan i ne trosi puno za svoju snagu i kubikazu.
 
Miksan, 124 ali e klasa, restajling, od 93 do 95 te, liči na slona.. Golf je kupljen za obilazak njiva, za smešne pare, ali kad sam skontao šta sam pazario ne teram ga u njivu, čekam da tatina 190ka bude gotova kod majstora pa i cvaja ide na kompletnu restauracija..
Čika aco, sve moj lebac, ne kartam se, ne drogiram se, ne kurvam se, ne idem u kafanu, e pa moram negde novce da potrošim, svaka luda ima svoje zadovoljstvo...
Baća matiću gospodara prstenova prepušta tebi, znam da ga voliš, meni nešto ne leži, pričao sam ti da je otac moj uzeo a4 2005to,i nešto se nismo konektovali..
Inače I tatin audi je crn, lego bi ovde na sliki..
Pidlikanac do pre neki dan su bili traktori i prikolice, uspeo sam preko zime da ih načičkam da igla nema gde da padne, sad počela sezona pa su traktoru svuda okolo.. 😊
Malo sam odužio... Izvinjavam se..
 
Nazad
Vrh