AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Da li bi smetalo nešto pumpi i sistemu ubrizgavanja ako se sipa gasno u tddi motor ,obične dizne pumpa VP44 takva pumpa ide i u Astru 1.7,2.0 ,Vectru 2.0 ,Audi A4 2.5 TDI, A6 2.5 TDI, A8 2.5 TDI Jel sipao neko u takve motore GU?

Kad može u direktno ubrizgavanje što nebi moglo i u te.
 
E da prijavim i ja prinovu.
f10f6bec184cf8b7e00444cda7c434c1.jpg
8327d95fa1f854c7588dee4c0ef37bde.jpg
9fb2e27a649d6d746b6ef5f0ac1ff90e.jpg
 
Cestitke Kardan, pravi auto za nemackog viseg menadzera..
BTW moram nesto da primetim: Audi je zaista vodeci po pitanju motorizacije, transmisije pa i komercijalno dopadljivog dizajna, ali jedno upada u oci svima koji ga dugo koriste.
Dizajn sedista se ne menja vec 20 godina! Ja dosta sluzbeno koristim audi i po meni su zastarela i (po meni) neudobna sedista veliki minus ove firme.
 
Sve cestitke kardan za auto. Ne napisa godiste, i ja sam se razmisljao o q5 ali me brinula cena i odrzavanje premijum vozila. U srcu mi je audi jos od audi jajeta, ali nikako srce da pobedi moj razum.
Ja pomislio da je clan t110 zamenio insigniju sa q ali eto, za sada srece za kardana.
A sto se tice sedista, nemci su bezobrazni sa opremom, mnoge redovne stvari se doplacuju. Dok sam kupovao pasata b 5.5 nailazio sam na vozila 2005 godiste koja su imala samo prednje elektricne podizače stakala.
 
@Mirosti
Hvala druze, daj boze da bude ✌️
Sedista su im zaista... onako da kazem ok. Ni tvrda ni meka. Bitno da kicma ne boli dok se vozi. Meni je bitno bilo da nije koza unutra jer je ne podnosim zimi a jos vise leti.

@Aca74
Jbg zaboravih na brzak.
3.2014, 67'000km 2.0 Tdi 4x4 pogon Automatic.
Odrzavanje cu tek da vidim kako cu da prodjem, nadam se da ne bude prenaduveno nesto. A ovaj moj koristi jos i AD Blue... to ce da bude reseno posle zime i takodje EGR.
Imao sam ranije Audi 100 CS Quattro tip 44 veruj da bolji auto u zivotu nisam imao i dan danas se njega rado secam.
Svako nek vozi ono sto mu odgovara.
 
Само прстење.....незнам разлог, али по мени најбољи избор.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Kardan sve cestitke, auto je babaroga
Ja skoro prodao starog b4 karavan,auto je kao tenk!
Posle par dana kad sam shvatio sta sam uradio ne mogu da se nakajem.


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Da te lepo sluzi,sto rece kolega MIROSTI@ imam i ja b4 auto me sluzi odlicno,al u vise navrata sam razmisljo o menjenju sedista, bas su nezgodna. Al opet ni zbog nji nebi menjo auto stvarno je ko tenk sto kaze kolega.
 
Niti sam ja Nemac ni ti Francuz, ne branim ni brend kakav je VW/audi a kamoli francuze.
Ako ti kazes da su dobri meni ne smeta..
 
Ma i kod mene na Sharanu su kao na klupi ali sta da im radis..
Kod francuza samo sedista valjaju.
Francuzi su porazili nemce sa prodajom,prosle godine ih presisali:ppozdrav:,linija automobila lepsa od nemaca,enterijer 10 godina ispred,golf sedme generacije nema enterijer kao francuz iz 2000 i koje,bilo nekada da su nemci superiorni
 
Pa jel bi ti uzeo pre francuza u klasi golfa7 ili tog golfa ako bi cena bila ista?
Nisam video tu statistiku da su francuzi prodali vise auta od nemaca..
Sad bi trebalo da uporedimo dizajn bmw-a i audija sa francuzima..
 
Pa jel bi ti uzeo pre francuza u klasi golfa7 ili tog golfa ako bi cena bila ista?
Nisam video tu statistiku da su francuzi prodali vise auta od nemaca..
Sad bi trebalo da uporedimo dizajn bmw-a i audija sa francuzima..
Cena nije ista,u tome je kvaka,a ta razlika u ceni ne opravdava neki veci kvalitet tog golfaa http://autorepublika.com/2018/01/18/renault-nissan-alijansa-prodala-najvise-automobila-u-2017 /https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&nav_id=1287330 ,
 
Nisi mi odgovorio na konkretno pitanje.
Francuza i druge kupuje onaj ko nema pare za nemca.
Pa jel vidis u tvom linku da su svi francuzi udruzeni sa delom japanaca i rusa jedva za dlaku presli vw grupu.
Izgleda da si zaboravio da nemci imaju jos proizvodjaca..
 
Nazad
Vrh