Arenda- pravila, obicaji....

Radi on dobro papriku,ima dobru papriku,direktna setva,ako je to Sk....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ako sam dobro nasao Vojvodina radi oko 1 600 000 ha zemlje.
Ako uzmemo da je godisnji zakup 500e po ha to znaci da se vrti godisnje 800 miliona evra po tom pitanju.
 
Pa nije sva obradiva zemlja pod arendom, imaju ljudi i svoje zemlje.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ušao je u neku šemu sa slogom pa mu oni rade uglavnom sve. Što ne stignu oni onda ja...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Škrbić. Imao je ove godine 100 jutara paprike.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Nisam cuo da neko toliko mnogo radi paprike, da li ima masine neke za branje, ili se sve radi sa nadničarima, ne mogu da zamislim koliko tu treba dnevnica i koliko ima rashodaa...
 
Nisam cuo da neko toliko mnogo radi paprike, da li ima masine neke za branje, ili se sve radi sa nadničarima, ne mogu da zamislim koliko tu treba dnevnica i koliko ima rashodaa...
Ima tu i prihoda,itekako,dobar je usev imao,i ove i prosle godine,rod zapravo.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Профо тај паприкар звани куца има залеђину а то му је сестра која је у политици а иначе ове године су имали велике кише ѕа време брања
 
Профо тај паприкар звани куца има залеђину а то му је сестра која је у политици а иначе ове године су имали велике кише ѕа време брања
Znam ja to ,i za led,obaska od svega ostalog ,imao je bas dobar rod,na to sve sto predhodi

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Kad god čujem Škrbić iz Kaća setim se onog mafijaša Voje Škrbića što je ubijen pre neku godinu.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh