77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zna se sta je svetcki vrh mehanizacije, od njih se to ove godine i dobilo... nevezano samo za traktore ali primeti se sta je zapad, a sta istok...
govorimo o kvalitetu zavrsne obrade, o nicemu drugom!

a prikljucne masine nase proizvodnje su katastrofa ofarbane, ali ima i dobro ofarbanih, da se nelazemo.
nekako ono sto je mene interesovalo je pokazalo se lose ofarbano.

gledao sam tanjurace, odjednom samo Zmajeve su u ponudi, i bilo je Tara, mislim da je to iz ceneja firma, ali nisam siguran, kod njih klip za dizanje je ukraden sa Rusa 82, tako da neko negde place za njima... :haha:
 
Dragi moji........... razocarao sam se sto vas nisam nasao po sajmu, ujutru sam upoznao samo Miroslava. Igrom slucaja sam usao ranijena sajam, da pogledamo neke vazne stavke pa da vas potrazim na standu JELENA (koji ove godine nije izlagao) . Ja racunao prvo masine pa hale , A vi odma napali na alkohol i promoterke :zli: :zli: :zli:
Videosam N.A. dok daje interviu u hali 1-2 i nadao sam se da cu vas naci na PILS standu OD 15;30 DO 16;30 dok traje promotivno toenje piva .
N.A. Gde si otiso posle intervjua nije nikog sa kacketom bio oko tebe, racunao sam na PILS ce te

Sledeci put moramo se boljeorganizovatti, vidite da ste o ovom skupu napisali samo 23 strane.
 
Rale pa sto nisi prisao,a nesto mi cudno jer dok sam ja davao izjavu pored mene su stajali Savoris,Dragan18 i Lala iz Banata i zasmejavali me,a svi u uniformama,ostatak ekipe je sedeo na standu 40cm iza mene,sto nisi prisao??
 
ja sam danas bio na sajmu... vreme je hvala bogu bilo dobro i ceo sajam sam obisao 2 puta.. ::namigivanje::

a nikog od forumasa nisam video.. ::lose::
 
North ARMY je napisao(la):
Rale pa sto nisi prisao,a nesto mi cudno jer dok sam ja davao izjavu pored mene su stajali Savoris,Dragan18 i Lala iz Banata i zasmejavali me,a svi u uniformama,ostatak ekipe je sedeo na standu 40cm iza mene,sto nisi prisao??
ma čo'jek se prepao kad je vidio kako si ti prošao :haha: :haha: :haha:
 
Nema veze pitam cisto da znam . Jer sam naleteo ovde u CH na internetu na takve dizalice. Pa mi povukle paznju. Ja mislim da kod nas mogu i privatnici da ih prave nije to neka matematika.


Zao mi je sto evo vec 4ta god od kako ne mogu da idem na sajam.
Bas mi je drago sto mogu da vas vidim sve zajedno na jedno mesto_Osecam se bedno sto nisam sa vama, ali poslacu vam moju sliku da i vi mene vidite. :ppozdrav:
 
tine je napisao(la):
Ova je od FerroFlexa, 1.958 € fco. fabrika.

u jebote , to je bezobrazno skupo za funkciju koju radi :zli:
uporedjujući sa profesionalnim šumskim prikolicama PALMS koje sam gledao to je preskupo

e da malo sam detaljnije slikao i zagledao ove šumske prikolice i mogu vam reći da mi se jako svidjaju , sve je za 5 , možete misliti kada ja nisam našao nikakvih primjedbi
jedina zamjerka je sto ne rade HOBY program

tražio sam po sajmu woodmizer da prekopiram ali nisam našao ni jedan ::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh