77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Farmer Bob jos ti javim imamo 2 mesta... a nas sofer je jos na disnatoru... dakle jos se nista ne zna... :ppozdrav:
 
Odma' da se dogovorimo: ko osvoji sejalicu, donosi četiri gajbe piva na Frušku Goru! :D
 
Ja jedva čekam izvlačenje! Ne bi žalio ni 5 gajbi samo da je osvojim hahaha! :haha: :ppozdrav:
 
Evo i od mene koja slika sa sajma :cao:
ddhqie.jpg

jhror8.jpg

epnr0j.jpg

256emw8.jpg

2vvtjf6.jpg

2zix1xx.jpg

qn1pck.jpg

2i6p1yv.jpg
 
Nadam se da će se videti cene. Ako ne, pišite mi e-mail pa ću da vam pošaljem. :)

P.S. Sad sam proverio, samo treba sačuvati na desktop pa će se sve lepo videti! :ppozdrav:



epfb7p.jpg


2r424n6.jpg
 
Dosao sa sajmu,po mom misljenju,slab sajam-upoznao clana Denija,Rala 83 i Gregorija 83 :ppozdrav: :ppozdrav: i na kraju pljusak sve pokvario :kisa: :sta:
 
taman dosao sa sajma. vido sam nekog sa kacketom poljoinfo visok sa plavom trenerkom i zutim prugama ali dok se ja okrenuh on se izgubi u masi
 
Ja sam juče bio, i nisam video nikog sa kačketom poljoinfo. (a ni ja ga nisam imao, kasno sam se pridružio, pa prošla akcija)
 
E vidi sad ovo...
I ja danas popodne ponovo bio na sajmu, ali nikoga sa kačketom ne videh...

@galki

Taj visoki je bio Dragan 18.
 
sajam ko i svake godine, sve isto, jake cene, nista za nas malo manje privatnike. jedino sto mi se svidelo je mccronick od TXT 230 o oko 215 konja koji kosta 80000 evra sa pdv-om sto po meni nije skupo a dobri su traktori.
nikog nisam upoznao od clanova poljoinfa :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh