77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A jel' se zna ko su osvojili sejalice?? Mene nisu zvali na telefon tako da... Više sreće sledeće godine! :D
 
pa za manje pare kupis Deutz fahr Agrotron 210(srednja snaga) i teras machinu a ne mccormica :nono: po meni ti je to greska velika :ppozdrav:
 
@ zorancile i Attila M. Koliko mi srece imamo, da turimo ruku u dak sa onim stvarima mi bi sigurno uvatili onu drugu.
 
zorancile je napisao(la):
Tačno, da imamo sreće, ne bi se bavili poljoprivredom, bili bi u nekom ministarstvu... :haha:

Samo sto mi mirnije spavamo od tih takorecih ministara, biznismena i kojekakvih bogatasa.
 
Pa dooooobro. Nada umire zadnja. ::namigivanje::

Svejedno ćemo nositi gajbe na F.G. - a to je ipak najbitnije! :D
 
Mole se "fotografi", da postave snimak zajednicke fotografije napravljene po ulasku na Sajam. Ako je vec postavljena, napisite gde pa da je pogledam. U pitanju je snimak koji je poslednji napravljen, na kome sam i ja, posto sam za prvi zakasnio :)) :cao:
 
Ja mislim da je na ovu mislio, ali nije dobro ispala, jer nije aparat bio naštelan kako treba.... (mala rezolucija) :udri: :udri:


2vbalwi.jpg
 
super su slike!
nego,niko nije spomenuo(a ni oni se nisu javili)kiraje!
steta sto oni nisu bili!
 
Komšo ako misliš na mene evo objašnjenja.Pet zadnjih godina bojkotujem sajam pošto to nije sajam nego vašar,a vašar imam i u selu.Nervira me gužva i to je to.Svu savremenu tehniku vidim kod Kiće i to u radu pa opet nemoram na sajam.
 
@ šandor

Nadm se da se nisi razocarao. Jedino mi je zao sto niko nije teo da upali kombajn za kukuruz zbog jednog klipa.
 
Ja bih voleo što više puta da se sretnemo negde ::prica:: inaće na sajnu je bilo :D to svi znamo ::namigivanje::
 
kiraj je napisao(la):
Komšo ako misliš na mene evo objašnjenja.Pet zadnjih godina bojkotujem sajam pošto to nije sajam nego vašar,a vašar imam i u selu.Nervira me gužva i to je to.Svu savremenu tehniku vidim kod Kiće i to u radu pa opet nemoram na sajam.
Ove godine nije bilo gužve na sajmu, a i vašar je bio mnogo manji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh