77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
::svaka cast:: ::svaka cast::
jeste da je branko u kadru,al obratite paznju na tete u poazdini!
 
bogami zate vi sta valja :D ja sam mislio da je petao visok i mrsav :ppozdrav: i bez brade
 
Moraću danas i ja da obiđem ZP-ov štand :ppozdrav: :ppozdrav: mada neće biti veselo kao sa vama ali nisam hteo da krenem pre nego što ne pročitam kako ste se proveli i mogu misliti da vam nije bilo dosadno :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Momci i stariji svaka čast. Nikako nisam mogao pre petka, posao i teren, al u petak ako sve bude kako treba videću i ja nešto na sajmu. Imam volju, znanje a i put ste pokazali :haha: :haha: :haha:.
Možda još neko ide u petak pa da napravimo manju grupu?
 
galki je napisao(la):
ja sam mislio da je petao visok i mrsav :ppozdrav: i bez brade
e to si ti ondak mislio na DRAGAN18 :haha:

a ja i kolega kao idioti gledamo ima li gdje mjenjačnica da zamijenimo koji dinar i onako na pješačkom prelazu obraća se nama lik i pokazuje gdje ima , u kačket mu nisam gledao kao vidi vraga to bio peto :D

još sam upoznao čovjeka sa hr foruma ''MIHA'' koji je bio na štandu šumskih prikolica PLAMS odmah uz štand JDa
i bogami lijepe prikoličice :D
 
savo ja sam stvorio sliku u glavi za njega a tebe sam zamislio malo da si jaci mislim siri i da si crn u licu
 
Eto vidis da sam zajeban cova cak i nepoznatima na ulici pomazem iako ih ne poznajem. St aces mi stariji zivimo u jednom drugom svetu. Ako mozes nekom pomoci uradi to ali mu namoj odmoci. :haha: A brada sluzi da zavara neprijatelja.
Odma pomisle da si neki opasan a u stvari i nisam neki. Samo me ne diraj da ne vidis kakva mi je narav.
 
pa obe su dobro nakvarcane :haha: :haha: :haha: ::svaka cast:: a sta fali i starijoj hmmm :sta: ta je otprilike moja generacija 24_25max26god ::namigivanje:: ne bih se ja mnogo bunio na vasem mestu.... :D :haha: :ppozdrav:
 
ta onda se dobro drzi... a i odma sam joj udelio kompliment da je mladja.... a sta bi ti falilo ta malo omrsis iskusnu koku a i njoj treba nesto mlado-ludo :haha: :cao: mislim da se nebi mnogo koprcala... :ppozdrav: :D
 
dodjoh i ja sa sajma, pun utisaka, i lepih slika, danas nije bilo ni vetra ni kise...

meni se sajam svideo, naucio sam i cuo nesto novo! ja sam palio par traktora, sad vise nemam favorita, konkurencija je jaka, pa neznam za sta se odluciti u buducnosti.

video sam dosta lepih ali i dosta ruznih i losih resenja, a o farbanju i da nepricamo, bilo je eksponata koji stvarno nisu ni za u mraku gledati! ali ajde...
 
Mucobieno, koji je traktor najlepše ofarban? Mi farbamo traktore, pa nam je to profesionalna deformacija da gledamo... Ranije je najlepši bio Lamborghini sa metalik sivom, a prošle godine ubedljivo Zetor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh