77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajd odoh spavati umoran sam , sok me obara :ppozdrav:

kada se ovo malo pospremi ondak cu staviti slike i prave komentare nevezane za gaćice i dragana :D

North ARMY je napisao(la):
Uh nesto mi krci net,ne vidim bas najbolje o cemu se radi :haha: :haha:
nemoj da brineš drug kaker će da sredi :udri:
 
e nemojte brisati ovo kvalitetno stivo nego ga samo prebacite u CHAT , i sutra valjda nastavimo samo da se ovi pijani prisjete detalja :haha: :haha: :haha:
 
Stavite sliku te crne sa Zp štanda za one koji će ići sutra ili prekosutra, da ne lutaju... :haha: :haha: :haha:
 
Meni su oci otekle dok sam sve procitao, a creva mi se okrenula od smeha... stvarno ste legendarni... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Nema ludji!!! :haha: :haha: :haha:
 
gregorije83 je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Gregorije ja sam tebe video u Nedelju ako ne grešim pored traktora?!

moguce, tamo sam skoro ceo dan....sto se nisi javio...
Nisam jer sam išao sa drugima a ne svojim autom pa znaš kako je čim malo zastanem da nešto bolje pogledam i slikam ajde požuri i slične stvari.Imao si neku kapu na glavi a trčao si u jedan traktor jer su neki u njemu nešto čačkali. :cao:
 
Čovek bi pomislio da su neki dosad rupe viđali samo na onim diskovima od sejalice, koliko su se napalili! :haha:

A što se oženjenih drugova tiče, ne da bi voleo da im se žene sutra prijave na forum! Tek tada što bi se kidali od smeha! :D
 
zorancile je napisao(la):
Stavite sliku te crne sa Zp štanda za one koji će ići sutra ili prekosutra, da ne lutaju... :haha: :haha: :haha:
smedic je napisao(la):
Ajde, ajde i ja cekam tu sliku kad budem citao u novinama da znam zbog koje se pucalo :haha: :haha:
Jestel ovo tražili?

14mzxk.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh