Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Skinuo pumpu hidraulike na 549 i nosio u mikron u Čačak, razvodnik se raspao, sutra idem da uzmem i da sklapam.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dobio otkaz u firmi... :udri: :udri: zatvaraju pogon :zli:..došo kuć sjeo na traktor i otišao na prosvijede...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas neki mnogo zajeban dan, prvo me auto zeza, posle me saobraćajni inspektori sa sve saobraćajnom policijom zezaju čitavih sat vremena, posle onako nervozan se zakačim sa nekom budalom za malo da bude berba ušiju. Sad sam uzeo da popijem pivo pa da spavam i sve zaboravim.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Hranio stoku pa ubijao vreme na kompu i igrao igrice.
A ako nije spam pozvao bih i sve koje zele da pomognu virtuelnoj Srbiji u igrici erepublik da se pridruze, jer je Srbija medju najmocnijim zemljama u ovoj igrici :
http://www.erepublik.com/en/referrer/Roki991
Pa ako ima dobrovoljaca kliknite na link pa da se igramo :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

tomo555 je napisao(la):
dobio otkaz u firmi... :udri: :udri: zatvaraju pogon :zli:..došo kuć sjeo na traktor i otišao na prosvijede...

kod vas u HR često poljoprivrednici protestuju , meni to djeluje malo nezgodno za dalje planove nas običnih smrtnika :sta:
glavno sredstvo za ratove je umjesto baruta i eksploziva zamijenjeno hranom i energijom , neće ovo na dobro da izadje :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nikola.KV je napisao(la):
Polozio testove :D
cestitam druze,a i da castis,pa da polozis i voznju :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1299538638[/time]
_________________________________________________
Rsturao menjac i motor od auta,menao grejac na bojleru,pomagao komsiji da struze drva i ono ode dan :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

tomo555 je napisao(la):
dobio otkaz u firmi... :udri: :udri: zatvaraju pogon :zli:..došo kuć sjeo na traktor i otišao na prosvijede...
Kod vas se bar protestvuje. Ovde kod nas, k'o u najboljim vremenima :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radio od 7-13h, došao kući odmarao, sad od 18h se ponovo vraćam na posao pa noćas od 2-3h...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

palio neke stare kablove radi bakra,namestao komsiji staklenu vunu na sporetu,Rasturao jos neke delove od auta,sad pot tus pa da se bacim na sony :ppozdrav:

Usput svim zenskim clanovima foruma SRECAN 8. MART :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zavrsio kombi , provozao ga malo , pa mi doso drug da mu pokazem brzine na 82 i dogovorili se da idem s njim sutra po 892 da mu pomazem u voznji ( 200km ) i posle malo jarmio
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas pretresli nas setvospremac od 3,6 metara



i uzeli od komsije jedan, za nijansu je velik, al posluzice :haha:, pa cemo sutra u zatvaranje brazde, za secernu repu.



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh