Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Gledam S... na poklon.... jedan je lepo iskritikovao Pioneer i Miskovica :haha: kako je energican covek ... svaka cast :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kengur je napisao(la):
Gledam S... na poklon.... jedan je lepo iskritikovao Pioneer i Miskovica :haha: kako je energican covek ... svaka cast :D
Coveku svaka cast!
Ne da je nacestitao delti dan zena,nego...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nemojte tako sada je izvesni gospodin prodao MAXI i sve će pare uložiti u proizvodnju semena i u agrar! ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kengur je napisao(la):
Gledam S... na poklon.... jedan je lepo iskritikovao Pioneer i Miskovica :haha: kako je energican covek ... svaka cast :D
Lučić iz Surčina,ta taj nema dlaku na jeziku,lud kao čekić.
Al se matori zombi uzdrmao kad je spomenuo Miška.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

panonstib je napisao(la):
Nemojte tako sada je izvesni gospodin prodao MAXI i sve će pare uložiti u proizvodnju semena i u agrar! ::namigivanje::
Uloziti U CODEX ALIMENTARIJUS :zli: :zli: :nono: :nono: ::lose:: ::lose:: ::lose::
Spavao malo duze , i umesto pogaca pekarica mi nudila vekne hleba , obicno se zbog toga svadjam , al danas sam ladno isetao i otisao u rabrovo po hleb i odlucio da promenim pekara , danasnji hleb me kosta oko 300din vekna
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

To mu je posao da ti da volju za životom, nemoj samo da zadovoljstvo bude jednostrano tj. njegovo :nono:
Danas "registrovao" traktor, kupio djubrivo za malinu i kupinu, mnogo ::novac::bre
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ručao i sad idem da peglam glinene golubove,da otvorimo sezonu za ovu godinu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

To mu je posao da ti da volju za životom, nemoj samo da zadovoljstvo bude jednostrano tj. njegovo no:no:no:no
Ma posle duzeg vremena posto sam sam radio,, krece sudjenje oko falsifikata ..napadamo banku iz sve snage, obostrano zadovoljstvo ako bog da posle 5 god. cutanja istrage natezanja sa javnim tuziocem .. prelazimo u napad nema zezanja mora da oderemo banku .ne dam da se izvuce ..jer sam i ovako slab sa zivcima
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nikola.KV je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
@ Dukanac

Sta ces sa tim silnim parama? Radis ud juera do sutra, svaka cast.

Kao sto rece peto radi se od jutra do sutra a plata za mene solidna, jer da nije ne bih radio, lezao bih kuci.... ::namigivanje::

Evo ja na poslu, odradio nabavke, trenutno nema nikoga na vidiku pa malo maltretiram racunar. ::namigivanje:: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dobro je da ima posla ,,niko te ne pita ,,ili radi ili ce drugi da dodje na tvoje mesto,, takvo je stanje sada u Srbiji ..ko u Indoneziji '92 iz iskustva pricam .. radnici cekaju posao ..ima ih.. ko majmuni po drvecu vise i cekaju za malo posla :haha: :haha: ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

POSTAO SAM STRIKAN.....Burazer dobio klinca, ljubi ga cica :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros namirivao,posle celi dan rasturao pezejca,prekosutra ide na otpad... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh