Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

kombajner je napisao(la):
crni gruja je napisao(la):
Izlezavao se celi dan .. strasno...
Ista prica, bas nista nisam radio, sem sto sam proverio ulje u automobilima 15min posla ...
Cuj ovo i nije zdravo ..sta nam uradi ova hokstaplerska vlast, ::lose:: pratim ih na drugom RTS2 uhh slatko bi ih ...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sredjivao radionicu...k'o istocni front!2 koraka napred,1 nazad.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Susim celo popodne mobilni nokiu 7230. Upala mi u vc solju :haha: :haha: :zli:, bila je cista taman sam se spremao da soram kada ono buc iz dzepa, brzo sam ga izvadio ali izgleda da je displej otisao. Susicu ga do sutra, ako ne upali ekran onda servis.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Stavi ga u rernu i ukopcaj na minimum i nek se polako kiseli. Izvadi baterije i karticu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros išao za Mađarsku i u povratku svratio do Agrije i gazda Laze i mogu da vam kažem da ima ozbiljnu mini fabriku sa jako dobrim i skupim mašinama.Sve pohvale.Kupio sam teleskop gredu za šestorednu pleomatsku i nove markire. :cool: A popodne bio do kolege stigao mu traktor Belarus od 150ks 1523.3 prvi u ZR.I mogu vam reći jako lep traktor. :cao:

2416ydx.jpg


oje4ut.jpg


24pxw1y.jpg


[youtube]
24pxw1y.jpg
[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ peto1
Odmah sam izvadio bateriju i karticu i susio ga sa fenom. Tastatura i ostalo radi, prima pozive rade zvucnik i mikrofon ali ekran jos nije proradio. Zena mi dusu jede ali procice i ovaj 8 mart. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Duško58 je napisao(la):
Susim celo popodne mobilni nokiu 7230. Upala mi u vc solju :haha: :haha: :zli:, bila je cista taman sam se spremao da soram kada ono buc iz dzepa, brzo sam ga izvadio ali izgleda da je displej otisao. Susicu ga do sutra, ako ne upali ekran onda servis.
trebao si ga odmah potopiti u čist alkohol i polako osušiti
alkohol brzo ''pojede'' vodu a on lako isparava
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ZRENJANINAC je napisao(la):
A popodne bio do kolege stigao mu traktor Belarus od 150ks 1523.3 prvi u ZR.I mogu vam reći jako lep traktor. :cao:
kolika je cena ovog lepotana? :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros sa levakom i galkijem pio kafu u Požezi, posle išli galki i ja u Čačak po pumpu od traktora, sklapao traktor do sada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh