Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ništa , dolazili gosti pa malo odspavao i večeras sa nekim društvom na pečenje onako rekreativno maznuo kilo prasetine :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Hvala svima.... Posteno ga zalismo.... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad dosao sa posla,radio cela 3 sata,da doruckujem pa na polaganje testova za "D"
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isto kao i svaki dan, oko kuja i stenaca. I u medjuvremenu jos ponesto. I evo resih da potrosim koji post i na ovu temu, nisam odavno. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nista , uterao kombi u garazu , rasturio glavcinu i pizdio ( lezajevi , disk , polocice , semering , homokineticki ) isao da kupim , lezaje , krkao , odmarao i sad bio da povicem jednog dekicu da upali traktor , ugasio ga u ataru i dok tovario tuluzinu on se oladio :haha: :haha: :haha: star deda, star traktor
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kume da častiš. :ppozdrav: Inače danas odneo gumu od kombajna kod vulkanizera na remont a u povratku pazario ureu i doneo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad došao sa njive,išao malo u obilazak i ispuštao vodu u kanale gde je trebalo,nije kao prošle godine al...,ovaj zadnji sneg je napravio kuršlus :zli:.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

zokidrum je napisao(la):
francuz je napisao(la):
@zokidrum,
nek je ziv i zdrav i da mu je uvek prav!
Vuk'o osoku ceo dan

E ovako se to radi!!!!
pa ne zavrsih vam jucer pricu, posto su slike stigle oko dorucka mislim, posle toga komsiji kovacu isli da ispraznimo septicku jamu, natocili 1 cisternu, pa oterali ispraznili, pa da natocimo vodu da bismo mu razbili mulj u jami, stao ja u Baru/makvu(jezero napraljeno od njive iz koje su eksploatisali , sljunak) kad cujem :"BEZI, BEZI! " ..... ja se okrem , kad 110tka krenula k meni, a ja "junacki" zaplivam na -5, smrzo sam k'o p....ka, nije majstor povuk'o rucnu :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pazarivao neke plugove i bale pa ništa ::lose:: onda došao kući i ''pretresao'' motorke za sezonu , nikako da dodje :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

francuz

Jbg, desava se :D

Nikola.KV

Svaka cast, majstore :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Hvala Zoki.
Francuz,da nije strucnjak povukao na prvi zub,pa blokirao samo zadnje?A i opruzni su mu popusteni verovatno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh