Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo sad stigao sa posla, ne mogu više da stojim na nogama, odoh da dremnem malo pa u 7 ustajanje. :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao jutros u 06 da bacim veštak na pšenicu,uspeli smo do 09 da bacimo na polovinu.Bio je baš jak mraz,hladno bezveze.Putevi katastrofa,zaglavio sam se jednom a na više mesta jedva izašao.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

savoris je napisao(la):
tomo555 je napisao(la):
dobio otkaz u firmi... :udri: :udri: zatvaraju pogon :zli:..došo kuć sjeo na traktor i otišao na prosvijede...

kod vas u HR često poljoprivrednici protestuju , meni to djeluje malo nezgodno za dalje planove nas običnih smrtnika :sta:
glavno sredstvo za ratove je umjesto baruta i eksploziva zamijenjeno hranom i energijom , neće ovo na dobro da izadje :nono:

ma neče nikako biti dobro...digli su nam cijene gnojiva i sadnom materijala..nitko nema više volju da išta radi...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

krunio kukuruz namam cime svinje hraniti a jedu kao aklepine mamu im j..... :udri: a cena nikakva :udri: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Probao da ocistim led ispred kuce ( naravno nisam uspeo :udri: :udri:), sad da vdim sta vi kolege radite, pa na knjigu....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Orao jutros uslužno,pa kad sam prolazio kroz guvno smotam traktor i raspalim po kapiji sa plugom :zli:,pa macola i švajs aparat,posle zakačio drljaču da probam da radim neku visoku zemlju,al neće gore suvo a dole dekavo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

sredjivao sitnice na onom vitlu i probao ga , pa malo do tokara , i večeras rastavio rotodrljaču , izvadio onu osovinu koja je proklizala u zupčaniku :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radio, posle išao do Čačka, usput se ovajdio jedno ozvučenje ::namigivanje:: Sad povezao radi kao švajcarac, komšije su se zeznule :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pranje

2lw95pg.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh