Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@milos dt
Nije , iso sam 4 dana u M.Crnicu , 1 dan Ranovac , 1 dan sremski Karlovci , 1 dan Pionir pozarevac, sad picimo 5 dana PSSS Pozarevac i imamo jos 1 dan kobilje i jedan dan Sigenta Pozarevac al sutra preskacem problem sa sa stadom
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Odveo dete u skolu , igoglao fiksni broj veterinara jer nije dostupan na mobilni i sad cekam da dodje oppet , sinoc nije naplatio ceka da mi uzme meru odjednom :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ne planiram vala baš ništa. Stiže komšija na kiseo kupus i na grejanu rakiju. Znate li da volim zimu na selu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nista posebno. Okotila mi se jedna kuja jutros, a dve su usle u termin pa ocekujem svakog trenutka. I tako, oko njih... Spremio malo uglja u kotlarnicu, otanjio sam sa drvima nacisto, sje*ala me ova testera. Sad malo forum, malo obilazim kotilice... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad stigao iz Bgd-a,nesto zavrsavao,pa kupio spravu za nordijsko skijanje,i sad forum.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radio nesto napolju do podneva,posle iso u teretanu,sad odmaram,a za kasnije videcemo :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio u Novom sadu, bavili se razgledanjem traktora, i upoznao sam clana Secondgeneration
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vukao robu za Beograd, malo prošetao šacovao beograđanke i onda nazad... Maločas stigao....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

vodio dijete na kontrolu , palio malo traktore , zamijenio alnaser na rusu , otišao dovezao enka kola čak sam i lance morao stavljati na moja kola snijeg mokar u tri pm :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Izašao iz noćne, spavao do 13. Komša i ja išli do starca u susedno selo 6-7 km pešaka, dali mu ga po rakiji i suvom mesu i slanini. Vratili se malopre. Super stvar ova rekreacija :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sto bi bila super stvar,da nije bilo susenog,
da ste isli na prazan stomak...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nigde ne krećem bez 0,5l rakijce. Tamo i nazad ubili celu polukilu + komša par rakija i 3 piva dok smo sedeli a ja nisam ni prekidao sa rakijom pa ti gledaj kakav nam je učinak. Lakše čovek da nas obuče nego da nas napoji i nahrani.... :ppozdrav: Al rekreacija je rekreacija... :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh