Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo jutarnje gimnastike lopata i sneg. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio na ispitu iz IT u Biosistemima, krajnji rezultat 98 bodova = Desetka. :)

Bitno da sam mu žitni kombajn istresao u delićima! :haha: Od sat vremena koliko sam sedeo na optuženičkoj klupi, 45 minuta sam žvalavio samo o kombajnu! :haha:

Još sledeće nedelje položim preostalu četvrtinu jednog ispita, i ovaj semestar će zvanično biti očišćen. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zatvorio radnju, napisao " Zovite u kucu". Veceras gosti, mladja cerka slavi 22-gi rodjendan. :ppozdrav:
@ Attila M.
Sve cestitke, i samo tako nastavi. ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao u neko selo kod Ivanjice po sir za hotel, a gore solidan sneg pa sam se napatio sa pikapom, ali na kraju sam uspeo da izađem.... Sad malo da odmorim pa predveče do Čačka po papire završnog računa...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao na predavanje PSSS Pozarevac , upoznao clana srdjanzorz , al nismoo imamli previse vremena da divanimo , i da vam kazem nije ko na slici ima jedno 40kg vise :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Čitav dan u kući. Baš bez veze. Atili čestitam na 10-ki, dira me jer ja imam dve bliznakinje na tehnologiji u BGD-u. Čestitke i Dušku,
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Kengur: muchas gracias! :D

@Duško58: Čestitam joj, a ti popij jedno pivo u moje ime a u njeno zdravlje! :)

@Zupa100: Hvala, Kolega! Pozdravljam ti ćerke i želim im puno sreće sa ispitima! :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

čestitke atila ::svaka cast:: tako i treba , dođeš na ispit i objasniš bolje od profesora ::svaka cast:: :D

Danas čistio sneg, spremo ogrev, pa čistio sneg, a sad se pomalo topi, pa onaj ko nije čistio (npr moj komšija :haha:) i ne mora ....baksuz :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan po kući nije mi se izlazilo iz kuće kad stiže poziv stiže sejalica i sad idem da palim rusa i gas po sejalicu. :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nesto malo radio u radionici,ali hladno,pa sam se brzo predomislio...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad stigao sa otpada šunjao i našunjao 10 zupčanika od menjača od rakovice, poluosovinu i jednu trubu (čizmu) sve u ispravnom stanju, našao i kabinu bila prevrnuta u desnu stranu malo kriva ali nije problem ispraviti ali nema vrata, nema krov, i nema staklad pa se razmišljam šta da radim dali da uzmem da pravim ili da kupim ispravnu i kompletnu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Attili sve cestitke i od mene. Danas ceo dan gorska sluzba. U povratku sa faxa pomagao u guranju dva automobila ( oce ljudi da se svercuju sa starim gumama). Dodjem kuci, a cistac snega mi naguraqo kubik snega na kapiju. I onda 2 sata lopatanja ( bukvalno) da ocistim dvoriste....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh