Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Na faxu od 8 do 15,pa onda malo na forumu odgovorio na skromnih 59 p.p.-a,pa uporedjivao uplatnice,jos sam i na mobilnom poslao 15-ak poruka u vezi prsluka,mislim da cu sanjati prsluke. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio kod druga doterao je torpeda 75 sa prednjom vucom pa isao na cast :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Hladno, vjetar, presipam iz praznog u šuplje i jedem :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ovo pisem ispod cerade kojom je komp pokriven(krecenje)Bio do grada da obnovim gazdinstvo...u gradu totalni haos...zimska sluzba trlja ja.ca! ::jako_besan::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros otišao za Beograd maločas se vratio, sad malo odoh da čistim sneg pa da upalim moj auto (nisam palio 6-7 dana) pa onda da skoknem do buduće tazbine, možda i tamo bude snega za čišćenje.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nemoj sad ti da se slihtas u tazbinu,znaju oni kakav si i bez da im cistis sneg :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Konacno dosao malo da odmorim, celu noc nisam spavao. Bilo tesko stenjenje, na kraju smo jutros morali i injekciju da joj damo i da izvadimo dva poslednja steneta. Ali hvala Bogu 11 komada ko lutke. Nisam se nadao toliko. Slike za neki dan kad se malo oporavi, i taman i ova poslednja da se okoti. Ajd kod mene na ::vino:: :veseljak:: ::vino:: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Petar 90 je napisao(la):
Nemoj sad ti da se slihtas u tazbinu,znaju oni kakav si i bez da im cistis sneg :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Ni bih im čistio sneg sve zlato zamnom da sipaju :zli: Kod mene ti je ona situacija "svašta svašta ne voli me tašta" :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

kod nas ga ima skoro 20 cm, putevi naravno klizavi, zimska sluzba spava, mozda neko treba da im javi da pada sneg :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

kod mene ima sigurno 43-40 cm stalno cistim,
pa iznenadio ih snijeg,tako se nasi komunalci vade na tu recenicu :sta:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio do Beograda, zimska služba radi punom parom. ::svaka cast::

Posle crkoh od čišćenja snega.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Šta bih drugo radio ceo dan...
2rn7n7m.gif
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dukanac je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Nemoj sad ti da se slihtas u tazbinu,znaju oni kakav si i bez da im cistis sneg :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Ni bih im čistio sneg sve zlato zamnom da sipaju :zli: Kod mene ti je ona situacija "svašta svašta ne voli me tašta" :haha:
Al me voli tast,njemu svaka cast :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1298648050[/time]
_________________________________________________
znaci grujo bilo je neke crkavice danas ::novac:: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh