Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo se zanimo ,jeftina svinjetina pa reko malo prasetine da se krka. Biće holesterola.....
2w20dux.jpg

A fala bogu pre neki dan se oprasila jedna...14kom :D
2uf6ru8.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pečem i jedem,mala cena ne isplati se prodavat.Ako neki prijatelj hoće može i za poklon ...vratiće se jednom... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao na predavanje o nacinu upotrebe herbicida i pesticida i edukaciju mladih poljoprivrednika i dobijanje sertifikata za poznavanje i upotrebu herbicida i pesticida.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros čisto sneg... Posle doterao piće iz Čačka, putevi su katastrofa, ni rizlu ne bacaju :zli: Onda natovario pikapa pa ujutru za Beograd....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jos jedan dan predavanja u PSSS pozarevac , i nosio kompijuter u servis crkla maticna model DDR1
ako je neko ima ...........
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros cistio sneg, ruke se izduzile kao u majmuna (kuca i lokal na uglu) da sam znao da ce da se topi ne bih ga ni pipnuo. :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bili u Simanovce u AS kompaniju,domacinska kuca,nema sta.

Putovao sa ralekiraj-om i zbog Basaidaca nam se oduzio put za sat vremena!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bitno da ste stigli kuci. I mi smo imali takvu "ekskurziju" kad smo kretali, Basaid-Novo Milosevo-Novi Becej-Kumane pa tek onda nastavili za Simanovce
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan dezuram kod kuja, jedna se od jutros namesta, konacno oko 17h pocela da se koti. Dosao da popijem caj i sacekam prijatelja, veterinara, cisto da ne budem sam, pa nastavljamo... Bice sutra ako Bog da ::vino:: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Naso si vreme za krecenje. Kod nas se to radi kad otopli.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan kod strugara pravio osovine za traku za krunjac da spustim kos. :udri: :udri: :udri: a da u medjuvremenu ocistim sneg a on opet napada veceras tako da ujutru sleduje lopata opet :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh