Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

gledam neku emisiju,o zoovrtu na Palicu i gledam kako pada sneg ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ja evo visim na forumu,posto sam u bolnici sad mi prilika da predjem forum sjednog kraja na drugi,cak sam vidjeo teme za koje nisam ni znao da imaju forum je :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio u Pecki po kupinu sad odoh da je istovarim
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio do garaze, sad rucak, a posle skitanjac....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ujutro bio do sela da potpisem ugovore o zakupu sa gazdama i da ih overim...do malocas se je..vao oko poteznice...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros otiso da uvatim red da predam za novu dozvolu , jos u 7 sati su izdali sve brojeve :udri: :udri: i ja ostao praznih saka , obisao trgovce papagajima u pozarevcu u nadi da prodam seme muara sa malo izlomljene grahorice i dobio samo 40din/kg i posle u 10h isao na otvaranje zimske skole PSSS pozarevac koja ce trajati do petka i sad rucak, forum do vecerasnje muze (citaj maltretiranja) ovaca
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros trebalo da pokupim ćumuranu ali sneg pada pa nismo mogli da radimo... Onda sam išao do Čačka doterao neke stvari za hotel, posle zevao po kafićima a sad mi je u planu da malo :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vraćam se lagano poljoprivrednim knjigama.
2ajvo5d.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dosao iz servis i da se pohvalim imalo posla,uzeo koncentrat ..doruckovao .. i malo forum pa u 19.oo hranjenje prasadi i krmaca da se poigram malo sa unukom ( devojcica ) pa malo tv :D :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

crni gruja je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
Koncetrat ~ servis,servis ~ koncentrat... :haha:
sta ti je tu smesno?.? u servisu i nema, posla .. za plakanje a po koncentrat moram da odem :haha: :haha:
Ma bre Grujane: kuca poso- poso kuca, to je rek'o

Sta ima po KV-, je li pada sneg?
Nas'o sam polovan plin sa bocom od 55 l za 100 e, jel skupo to, postavio bih ga na passatIII 2.0
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Aaaaaiiiiiiii, pa koji je to lik sto pise crvenom bojom??, pa daaaaaj malo lufta bre! uza svaku uskacete nekim primedbama na svaki drugi post, nismo na ispitu, majka mu stara :udri:
Post je spojen: [time]1298322706[/time]
_________________________________________________
Danas bio kod ortaka u garazu da proverim auto , nesto mi vuce u desno?!?Malo za robu, pa uzeo klinku iz skole i puce dan k'o zvecka.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas izvadio milion papira u opštini i kojekuda :udri: čak i psaoš podigao za divno čudo gotov :sta:
malo procunjao po otpadima da se odmorim od papirologije , pa na folklor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh