Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nikola.KV je napisao(la):
Naravno da jesi,jer sad ogovaras.I da prekinemo svaku diskusiju na ovu temu.Ja postovanja imam prema svakome,bez obzira na godine.
.. EE MOMAK ZAJEBI ME .. STA SADA OGOVARAM .. KAZEM STA SAM RADIO I SMIRI SE MNOGO SEBI SLOBODE DOZVOLJAVAS .. :nono: I NE DIZI MI PRITISAK ...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krunio kukuruz usluzno po selu danas ceo dan
elce9v.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad doso iz grada,nisam izlazio odavno,pa veceras prosetao malo po lokalima sa devojkom,sad odoh u krevet,treba se sutra radit nesto :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

galki je napisao(la):
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
kako sam ja uspio vidjeti remenica ima neki vid kvacila posto pri vecoj brzini pocinje hvatati osovinu a unutra je bilo ulja oko 3 dl do duse prljavo. Odnjecu sutra ko majstora da vidi on sta je u pitanju
to ti je kompresor za klimu tako da nisi nesta bog zna prosao u pazaru :ppozdrav:
He he ko je za pivu nek navrati upravo sam se vratio od majstora u plusu sam ::novac:: 30 km kompresor ispravan mogao sam se mozda i cenjkati ali bilo me sramota.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pa kad SEF odmara,nece valjda ja da radim :sta:
Dzabalebarim celo jutro :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas odmor.... Malo kasnije kod ortaka na kafu... sve u svemu, nista posebno....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo sređivao po šupama, posle krunio kukuruz za arendu, smrzo se ko niko, :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh