Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

savoris je napisao(la):
john je napisao(la):
Juce crce anlaser na rusu pa danas od sabajle u Novi Sad po novi a popodne proveo menjajuci ga i sredjivajuci instalacije , sutra se mora opet na oranje. :udri: :udri: :udri:

:haha: meni je prekjuče :udri:
koji si uzeo i koliko si pljun'o za njega ?

ja danas ništa , dolazila mi sestra u goste pa posle otišao do sela da obidjem imanje i tako
Nude mi neki brzi al meni to nesto maleno pa deluje slabo :nono: ja uzeo ono sto mi je sigurno spori ali isti kao sto sam imao inace je 150e
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

francuz je napisao(la):
Ajd bre druze @Dukanac, toliko kafana pored puta a tebe mrzi do Bg-a i nazad, da sam blize isao bih s'tobom da ti pravim drustvo....

Eeee bilo bi lepo da može da se svraća u kafane, noćas moram oko tri da krenem i do 10 da se vratim... Ali na ibarskoj "Braca" ne mašim ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio do Instituta NS semena na Rimskim Sancevima...pazario seme kukuruza i nesto semena cveca zeni za dvoriste...Svratio do SUP-a da podignem saobracajnu dozvolu za traktor..
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne bio na faksu na konsultacijama. Posle toga sam pazario knjigu "Automatske transmisije motornih vozila". A sad idem da spavam inače ću početi da ujedam... ::namigivanje::

A posle još jedna tura odgovaranja na ispitna pitanja.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kisan dan a crveno slovo u kalendaru pa samo na leru. Malo lutao po kafanama i sreo nekog lika zafalilo mu za pivu pa pazario neku pumpu za citavih 10 km kaze da je hidraulicna. Nema natpisa sem etikete na kojoj se nevidi bas jasno pa ako ko zna od cega je i valjali cemu bio bi zahvalan.
jjttfb.jpg
/2wobuv4.jpg[/IMG]
egpd9v.jpg
16bg5mg.jpg
71kxhz.jpg
iduh6d.jpg
wtiwds.jpg
b80g7k.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

meni to lici na klima kompresor, nevidi se bas dobro, al vidim ima neku zicu, i cini mi se da remenice imaju elektro magnet za ukljucivanje.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
kako sam ja uspio vidjeti remenica ima neki vid kvacila posto pri vecoj brzini pocinje hvatati osovinu a unutra je bilo ulja oko 3 dl do duse prljavo. Odnjecu sutra ko majstora da vidi on sta je u pitanju
to ti je kompresor za klimu tako da nisi nesta bog zna prosao u pazaru :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

galki je napisao(la):
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
kako sam ja uspio vidjeti remenica ima neki vid kvacila posto pri vecoj brzini pocinje hvatati osovinu a unutra je bilo ulja oko 3 dl do duse prljavo. Odnjecu sutra ko majstora da vidi on sta je u pitanju
to ti je kompresor za klimu tako da nisi nesta bog zna prosao u pazaru :ppozdrav:
Hvala na informaciji nisam se puno ni potrosio 5 piva u kafani me kostao tako da se nebrinem a imam po svemu sudeci i gdje utusiti otkupljuje cova polovne i pokvarene kompresore pa reparira idem ujutro da se nagodimo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros ponovo do Beograda i nazad, sad odoh da zakačim korpu na traktor i da oteram svinje kod kasapina...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Konacno dosao do vise od pola sata vremena da provedem na forumu pa sam stigao i ovu temu da pogledam. :D
Jutros kupovao malo srafovsku robu i ostali potrosni materijal da popunim malo zalihe, pa posle isli u vinograd, prerezali kolac itd... Pa posle prosetao malo dve gravidne kuje cisto da ne izgube kondiciju i da se malo spreme za napor, i cistio ih od parazita. Odrzavamo trudnocu :D. Sad do veceras forum, da prostudiram sve teme koje su me zanimale a nisam stigao, i pogledam ima li jos interesantnih gde bih mogao da se ukljucim. Pa posle malo u tazbinu pa do kafane da malo ::prica:: i ::vino:: ... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

sjekao neka drva sebi na drvnjaku , otišao pazario vitlo , sredili šuraku auto da može da se vozika i sad odoh na folklor
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pre neki minut raspravljao se sa NIKOLOM KV i sada sam ja nevaspitan i nekulturan .. a momak nema postovanja prema starijima .... jooj zivote ... svega cu se ja naslusati ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh