Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@MILOS D.T

Druze pa ti svaki dan pravis hranu,sto ne napravis nekad za 2-3dana :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Tako sam i ja jedno vreme morao da radim,bilo mi dokurcilo vise,sad pravim za po 15dana,ali dobro meni je kuruz suv :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

MILOŠ D.T je napisao(la):
Sad mi je malo vlažniji kuruz,pa čim nameljem za par dana on se pokvari. :cao:
Ma ja sam pre mislio da ti samo kopiraš istu poruku...jer svaki dan praviš hranu za bikove.
Mala šala :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ma ljudi ne shvatate da on ima dosta stoke i posla to on hoće da vam kaže zar ne Miloše?A ja,ja ništa bio do vašara kaparisao mešaonu i ipoznao meke forumaše. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

To si u pravu,ali nije to uvek tako nekad imam malo više goveda nekad svinja i tako.A sve to moraš nahraniti.
Tema glasi"Šta ste radili danas"ja bunguram svaki dan pa to i napišem.(pored sveg ostalog posla)
Lunjanja po selu. :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

išao i Šid na vašar uzeo potrepštine
otišao i dovezao ono vitlo što sam kupio
i sredio alternator na T40
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celo poslepodne rastavlj'o, sastavlj'o, i prenosio kojekakav nameštaj sa tačke A na tačku B....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pozdrav svima eto i mene posle duze pauze... danas promenio tetki amortizere na autu i muvao se po garazi,sada fb i forum naleteh preko ovoga "Najviše prisutnih korisnika danas: 1277. Najviše prisutnih korisnika: 1277 (danas u 19:16)" :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@kombajner
Gdesi bre pa nije te bilo kod Neska na predavanju ili si bio a nisi smeo da se javis.

I ja bio na vasaru u S.Palanci i malo skitao sa nekim forumasima
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
@kombajner
Gdesi bre pa nije te bilo kod Neska na predavanju ili si bio a nisi smeo da se javis.

I ja bio na vasaru u S.Palanci i malo skitao sa nekim forumasima
Nisam smeo da se javim tebe sam se plasio :D heheh ovo ti je dobro, nisam ni bio ...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pa jes nezove ni on bas svakog , a i put nije bio bas bezbedan da sidjes sa te tvoje ravnice :haha: :haha: :haha:
Nisam ja mislio da se plasis , nego da te sramota :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
Pa jes nezove ni on bas svakog , a i put nije bio bas bezbedan da sidjes sa te tvoje ravnice :haha: :haha: :haha:
Nisam ja mislio da se plasis , nego da te sramota :haha: :haha: :haha:
Pa za tvoju informaciju bio sam pozvan jer sam prosle godine uzeo nagradu za NAJ KLIP sto je bilo i ove godine nego nisam hteo da idem... a sramota nema sta da me bude ne lupam ja gluposti ovde pa da mi se ljudi smeju :ppozdrav: zz
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

kombajner je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Pa jes nezove ni on bas svakog , a i put nije bio bas bezbedan da sidjes sa te tvoje ravnice :haha: :haha: :haha:
Nisam ja mislio da se plasis , nego da te sramota :haha: :haha: :haha:
Pa za tvoju informaciju bio sam pozvan jer sam prosle godine uzeo nagradu za NAJ KLIP sto je bilo i ove godine nego nisam hteo da idem... a sramota nema sta da me bude ne lupam ja gluposti ovde pa da mi se ljudi smeju :ppozdrav: zz
Nelupaj gluposti zanas da sam ja i prosle godine bio Na predavanju , a ti nisi bio jer nisi mogao da sidjes i navodno zaboravio . Aj ti nama lepo fotokopiraj tu diplomu koju daje Jovan Grozdic za naj klip da se ja uverim da lazem a ti u pravu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh