Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

odoh da skuvam kafu....pa polako na pijac.... :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas nema kretanja mnogo, uganuo sam nogu, pa ne radim nista posebno....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros dosao sa dezurstva,malo odmorio,pa obisao par imanja koja su na prodaju.Ima lepih kuca.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nikola.KV je napisao(la):
Jutros dosao sa dezurstva,malo odmorio,pa obisao par imanja koja su na prodaju.Ima lepih kuca.
ti bi da se prinovis? ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1297869018[/time]
_________________________________________________
Pravio kocentrat za bikove,sad malo forum,pa kasnije u teretanu,treba se zagrejati za bale sena :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas Zicu,gornji kraj.
Poceo sam kao postari :haha:
Ako Bog da,pa kupim,okupljamo se kod mene :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lupao se po gradu, vetar duvao nenormalno :udri:,smrzo se opet ...šteta što ovde nemamo smajli za vetar :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas išao u Kragujevac u metro doterao namirnice za hotel, posle išao na plinaru zamenio boce... Maločas oprao pikapa, sutra po podne moram za Beograd... :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio do jutros veterinarske, stigla hrana, i malo sedeo sa tehnicarima, zezao se. Posle do apoteke da uzmem antibiotike za kuje. Da vidite samo izraz apotekarke kad kazem za sta mi treba. Nikad mi ne dosadi objasnjavanje sa njima. :haha: :haha: :haha: Pa posle ceo dan se zezao oko kotilica, sastavljao, ucvrscivao i pregradjivao, da se stenci ne mesaju. Spremamo se polako za prihvat malih. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297879989[/time]
_________________________________________________
A da. I menjao vodu ribicama u akvarijumu. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao jutros na ispit, ub'o 10. :D :D :D :ppozdrav: Popodne jedna krava bacila tele 7.mesec :udri: :udri:, iznervirao se posteno...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sam razbucao jedan plug u sastavne delove!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh