Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Noćas zešća jebada, puklo mi crevo od kočnica pri 100 km/h ispred krivine, nisam mogao da izvučem u krivini, nije imalo šanse, poledilo, nego izletim sa puta u livadu, iskrivim felnu i sjebem trap, sve u plm. :udri: :udri: :udri:

@KR- Moje saučešće.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo duze spavao,posle namirivaositne zivotinje i tako,save u svemu,odoh da :spavam: :spavam: :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dogovorio i pogodio sa majstorom (firma) postavljanje behatona ispred kuce i oblaganje (fasadu) temelja kuce i bedema.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Da zavrsim to pa da kazem da sam doterao kucu skoro do kraja, ako se to za kucu moze uopste i kazati.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Je..s ga ne mogu da gledam fasada, silikatna cigla a temelj beton, pa kada to onda ajde i behaton ispred kuce pa fasadu sa unutrasnje strane bedema pa ...... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

cijeli se dan vozikao i tražio vitlo da kupim , nema jeftinije od 1100 evra krpan 5T , bem li ga izgleda sam osudjen na njega
:sta:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

MILOŠ D.T je napisao(la):
Sinoć me počeo da bole zub,tek u 4 sam zaspao(sad mi otekao) :zli: :zli: :zli: :zli:,a sad me jebe temperatura. :zli: :zli: :zli: :zli: :udri: :udri: :udri:

Sta se stobom desava , da se nisi razveo , vec duze vreme neides u mesaonu na jarmenje
Post je spojen: [time]1297529752[/time]
_________________________________________________
Danas obilazio malo balirke , odspavao i sad se spremam da idem u selo na slavu Sveti Trijararha majstorska slava
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
MILOŠ D.T je napisao(la):
Sinoć me počeo da bole zub,tek u 4 sam zaspao(sad mi otekao) :zli: :zli: :zli: :zli:,a sad me jebe temperatura. :zli: :zli: :zli: :zli: :udri: :udri: :udri:

Sta se stobom desava , da se nisi razveo , vec duze vreme neides u mesaonu na jarmenje
Post je spojen: [time]1297479352[/time]




Puj puj,nedaj Bože.Ma druže moj ja to radim svaki dan pa me mrzi da pišem jedno te isto(P.S danas napravio 3 mešaone hrane za bikove) :haha: ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

E danas sam završio veliki posao.Ustvari počeo sam ga još juče a predveče sam ga završio.Umorio sam se trbalo mi skoro 24 sata da završim sa brojanjem para što sam juče prodao prasad i Milojka.Razmišljaao sam da i vas pozovem pozovem ali izborio sam se nekako ufffff. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dragi prijatelji,drugovi,kolege....hvala vam na podrsci u ovim tuznim i teskim trenutcima za moju porodicu i mene!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas nista posebno,dio da obidjem babu i prababu,osisao se,malo zezanje po selu,igrali jamb i tako :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh