Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ajmo u vocnjak, vreme je...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

vratio se sa oranja..sad idem po prasice...poso kuca kuca poso sta znam ja nista ne znam ja....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sam obavio tehnički na traktorima i prikolici. Samo mi je upisan produžetak važenja tehničkog pregleda za godinu dana i ostaje trajna registracija, a nema zamene tablica, saobraćajnih dozvola, nalepnica i drugih novih stvari.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ zorancile

I ja sam mislio da ću morati menjati tablice, ali ove stare važe cele ove godine, a za posle će se videti. Oni koji si kupili traktor i prevode ga na sebe dobijaju nove tablice, a stari vlasnici zadržavaju stare. Ludnica. :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Biona predavanju u ranovcu , od clana kombajner ni traga ni glasa , ugovorio jedan ogled sa pionirom :D ovih dana ce doci promoter da pogleda parcelu i da se dogovorimo oko detalja
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Promenili oluk na radnji, i svo vreme pricali samo o pecanju. Ovo lepo vreme zove na vodu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

jutros pravio kocentrat,popodne malo prosetao,pa bio malo u buducu tazbinu :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo uspremao oko kuće, posle išao popravio računar jednoj drugarici, onda svratio do još jedne drugarice i takooo....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celo jutro od kolege do kolege na ::vino:: alvaluk ::prica:: juče stigla 3 mtz 1221 i jedan dajc fahr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh