Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne jurnjava po gradu...medicunski centar po rezultate za suprugu,trezor,upatio prvi kvartal PIO za 2011. pa u upravu za prihode po zahtev za zdravstvenu knjizicu,pa do socijanog da mi lupe pecat u zdravstvenu,do bolnice opet supruzi po neke rezultate...popodne menjao muziku u traktoru,stara riknula jesenas...sve u svemu elegantno popunjen dan...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sam pravio retrovizore na traktor i rotaciona svetla
10ekbph.jpg
2rzf4ol.jpg

2yueutd.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pravio kucice za papagaje,kasnije ih namestao,prosetao malo po selu i tako..
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas mi je definitivno bio dan kada nisam trebao ići ni na pišanje :udri: ::lose::

jutros uzmem brusulicu da isiječem srcad iz onih felni što hoću na prikolicu da stavim i posiječem se brusilicom u predjelu koljena , dubine oko 10mm
ajde nekako se prekrpim i nastavim raditi
onda sam čekao nešto i sav se iznervirao
pa sam otišao neki posao da uradim , medjutim iz nekih drugih razloga ništa od posla
pa onda odem sebi u šumu da natovarim suva drva što sam sakupljao po šumi i prevrnem prikolicu
da bi na kraju šlag na sve bilo to da šurak kada je upalio rusa na selu nije primijetio da mu je bravica ostala u položaju verglanja i kompletan alnaser se bukvalno raspadne (a skoro sam kupio nov) :udri: :zli: ::lose:: ::jako_besan:: :sjasi: ::samo bes:: :sta:

uf kako sam popizdio
jedina dobra stvar danas je da sam prodao drljaču , ali džaba kada ona ode za alnaser :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

nije mi prvi put da saniram povrede ::namigivanje::
doduše prvi put mi je da sam se brusilicom zarezao :zli:

grujo ja sam MNOGO tvrdoglav čovjek i ne odstupam korak nazad nikada ::namigivanje:: ako me upoznaš nekada lično vidjećeš i sam :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao na fax,trt mrt pola dana proveo na i oko faxa,kad sam dosao u stan naspavao se kao beli medved i malo pre se probudio.
Tuzna slika u novcaniku celih 60din i sad ubedjujem samog sebe da idem do banke ili menjacnice,moram bacati novcic da vidim sta ce ispasti. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Изашао из ноћне, спавао до поподне. Мало орезивао купину... Управо слушам Оливеру Катарину Вучо. Каква је то певачица и жена била! ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

savoris je napisao(la):
grujo ja sam MNOGO tvrdoglav čovjek i ne odstupam korak nazad nikada ::namigivanje:: ako me upoznaš nekada lično vidjećeš i sam :ppozdrav:
ja sam se fiberkom pre neki dan sa onim tankim listom od 1 mm .. poceo da secem kaziprst uh kako sam ga sjebao .. i nastavuio dalje ali nisam trebao ali jbg moram posavetovat :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas ništa, išao da uplatim struju i telefon, malo prošetao po Guči ostatak dana kod kuće gledao tv... :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros išao malo do otpada šunjo i našunjo jedan diferencijal od mercedesa posle malo krunio kukuruz i posle podne sa kolegom skinuli vratilo na jednoj rakovici, treba da se ubrza, sad komp i posle.......... :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

sad stigao kući iz Mađarske, sa sajma poljomehanizacije.... :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nocas bili da "uputimo"vozaca da mi ore,ja i jedan drug,pre podne bio da mu pokazem sledecu njivu,a popodne na sahranu....nasem @KR-u,je preminuo otac..... ::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh