Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

spavao ko pastrma do 11h,sad odoh da pravim kocentrat
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas odmor.... Pobozan covek, sta ces... ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio mi lik za prezentaciju filtera za vodu.cak je i uspeo da me ubedi da kupim.Al rekoh mu da cu malkice da razmislim pa mu javljam.Onda net i nadjem fore i fazone koje koriste da bi utrapili filtere.Jbt kako su to namazani likovi.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u Rumi...od javio tablice od traktora i svratio do bivseg gazde istog...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Nikola.KV
Bili su i kod mene prošle godine. Ljudi su prošli obuku za prevarante. Ja ih iz fazona poslao kod dobrostojećeg komšije. Uvalio im dva kompleta (da se nadje). U prvo vreme me grizla savest , sada ne.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vise je nemas?Mislim savest.
Sala.Stvarno su foleri maximalni.Mada je dobro resenje za zagadjene bunare
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ako ga pocnes slusati, onda se upecas brzo, ha ha ...

Bio pretprosle godine na nekom sastanku u Mat.banji, neki biznis u pitanju, odveo me lokalni konobar, :" Jao brate pos'o veka, ne pipas nista, kaplju pare, al ovo tebi kazem", odem tamo kad neka org. O GAME KOLEKCTION, samo kupis knjigu od 2000 e, u kojoj ti je sve objasnjeno, i ti dovodis druge ljude koji ce to da kupe, i kako ko kupuje ti imas procenat, napredujes, ha ha.....
Ne zakopcavam se ja na ledja, MRS!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ali se mnogi zakopčavaju :haha: Slično su radili Jezda i Dafina. Zidali su od krova pa nadole svoje piramide. ::lose::
Da ne bude off. Prošetao sam jedno dva sata sa komšijama po ataru. Pljoskica rakije i noga pred nogu... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Tamo,vamo pa nista isao do faxa dobio sadnice dudova od clana Mims i jedva cekam sutra kuci pa da ih posadim. :D :D

A za uvaljivanje ne treba skola,neko se rodi sposoban. ::namigivanje::
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wVujgR7OMq4&feature=player_embedded[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Meni su bili oni sto pradaju lekovite bakarne narukvice i lutajuca srca, kao i uredjaje protiv zracenja mobilnog telefona izradjene u nano tehologiji :haha: :haha: :haha: . Ubedjuje me kako je to sve razvila americka vojska za potrebe rata za svoje vojnike i on se nekako dokopao toga preko prijatelja iz Cikaga. Poceli da se cenkamo sa 100e spustio mi na 40e, reko kakva je to americka tehnologija kad je tako jeftina :haha:

Ima tih prevaranata koliko hoces. Gledamo cimer i ja halo oglase kad tamo neki posao na busotinama nafte za 4300e mesecno. Reko ajd da zovemo coveka i da ga zezamo. Pricamo mi sa bajom, i sve super. Kazemo sta imamo od skole, kad je cuo kaze preporucice nas licno nekom tamo sefu da ne pocnemo sa jos vecom platom. Ma sigurna zarada, samo na nas dvojicu cekaju i to je to. Kad na kraju kaze prijava za posao je 800e.... Ja mu velim, pa dobro eto prilike da ti jos bolje zaradis, od prve plate ti dajem 1600e, nije problem. Nakon toga mi je spustio slusalicu :osmeh:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

zavrsio sa kocentratom i namirivanjem,sad forum i tako...
EEEEEEE al zato se moja baba kopca pozadi i to kako oces,sve sto jo ponude ona ne odbija,ja joj lepo objasnjavam da je prevara,da su ljdi placeni da lazu,al ona jok bre,ne slusa,..
Dade baba sve ::novac:: ::novac:: na gluposti :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Šta će jadni ljudi, odrasli i živeli u neko normalnije vreme. Sad sve prevarant do prevaranta :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

I to si u pravu,,,svi ti prevaranti najlakse obrade penzionere
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

išao sa stricom da pogeldamo neki auto , posle toga išao po kamionskim otpadima i tražio felnu koju nisam našao
'bem ti mene samo nalijećem na neke unikate :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas se lepo oralo, bio da pomognem u Kucuri.
nnlekn.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh