Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Propaoh načisto od januarskih slava, ni jedna me nije promašila :ppozdrav:

Postoji sajt www.prevara.info gde ima veliki spisak svih mogućih prevara a mogli bi i da postavimo jednu novu temu gde bi ljudi iznosili iskustva sa prevarantima.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas išao do Ivanjice, putari su bili na visini zadatka, uz pu dok sam otišao i vratio se zapazio sam autobus i dva automobila pored puta sleteli. Posle kad sam se vraćao svratio do kuće u selu, obišao dedu i babu i skinuo deo sa čekrka da napravim... Ovo sa slike je najbolji deo puta, ostatak puta nisam slikao tj nisam se setio...

dz9zte.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao u Bgd po nove tablice, bio sa majstor levakom kod njega kući, posle svratio na prislavu kod dede, sad komp.
Evo je nova tablica lepa a skupa.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kakva drzava,takve tablice,
Lepa drzava ,al sa manom i tablice lepe,al sa manom :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Јутрос рано отело краву, данс био код цркве на Светосавску академију, све сами академици..
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas svasta radio,skidao poklopac hidraulika na 539,svrljo po gradu,i kolegi sastavljao motor na subaru,sad sam usao u kucu :udri: :udri:
dmuyo0.jpg

allqo0.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

subaru legacy outback 2.5 15oks,dva klipa za levi tocak i dva za desni :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Spavao do 11h,pravio kocentrat,izveo kera u polje,namirivao,veceras imao neke goste,sad krevet...
Mnogo bre dosadno zimi u P... M...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Peter Dacu sebi tu slobodu da odgovorim umesto Damira...jeste to je taj traktor!Ako hoces da ti odgovorim i gde su orali..i to mogu.. :osmeh: :osmeh: :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh