Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radio jednog Fiat Tipa, zamenio razvodnu kapu, ruku, kablove svećice, sajlu od gasa, preštelovao paljenje, kvačilo i plin... Jbg, zaradio sam ::novac:: za pivo :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Skidao sedište sa traktora da se sredi.Operacija uspešno završena. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Fax pa malo sredjivao mobilni,malo se cenkao za zamenu maske sa 30e za zamenu skinuo na 400din. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

sklopio motor na 539 ostalo jos prednji kraj kad stigne sa biksnovanja da se namontira i palenje a onda najbitnije ::novac::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sutra stize glva RTD-indija.Pa ako da bog montaza.Samo bosista da uradi pumpu i vatra u klipove :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bobanvrb je napisao(la):
Sutra stize glva RTD-indija.Pa ako da bog montaza.Samo bosista da uradi pumpu i vatra u klipove :ppozdrav:
jesi u juselu kupio ja sam cuo da se tim glavama moraju malo upustiti ventili i staviti duple opruge i negde na nekim brezonima pustaju vodu pa mora da se namota teflona
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

galki je napisao(la):
bobanvrb je napisao(la):
Sutra stize glva RTD-indija.Pa ako da bog montaza.Samo bosista da uradi pumpu i vatra u klipove :ppozdrav:
jesi u juselu kupio ja sam cuo da se tim glavama moraju malo upustiti ventili i staviti duple opruge i negde na nekim brezonima pustaju vodu pa mora da se namota teflona

U juselu.Kako bre pustaju vodu.Sta sa ventilima ne drze pa moraju duple opruge.Pisi sta znas na pp da ne idemo u off
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio mi lokalni "prezenter" lg-a... :haha:
v75w1l.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

E onda ima da rodi samo tako :D
Ja bih sve uzeo LG pa čak i televizor :bravo:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao na fakultet da im odnesem novce i radove za ispite od nedelje,... do sada su mi bar jedan nov traktor uzeli.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas :sta: i takoooo :D

nemam pojma , šunjao po otpadima , muvao se po selu , cjenkao se , tovario ugalj , sredio signalizaciju na jednoj prikolici
u prevodu ništa pametno :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh