Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio na tribini LDP-a na nagovor drugara. Bio Ostojić, na pitanje šta sa CODEX ALIMENTARIJUS-om tajac. Da li se prave blesavi i li je nešto drugo...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
Bio na tribini LDP-a na nagovor drugara. Bio Ostojić, na pitanje šta sa CODEX ALIMENTARIJUS-om tajac. Da li se prave blesavi i li je nešto drugo...
druze,kod nas u opstini su jedini na vlasti u celoj drzavi...kunemo dan,kada su dosli...sloba je bio maLJo dete za ove...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

KishRobert je napisao(la):
Zoran Kostović je napisao(la):
Bio na tribini LDP-a na nagovor drugara. Bio Ostojić, na pitanje šta sa CODEX ALIMENTARIJUS-om tajac. Da li se prave blesavi i li je nešto drugo...
druze,kod nas u opstini su jedini na vlasti u celoj drzavi...kunemo dan,kada su dosli...sloba je bio maLJo dete za ove...


100% :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
Šta mi je to trebalo?
mi smo se protiv ovog borili,al' su ga maximalno lazirali.

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001616817158&sk=wall
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo kobasica, malo kulena....tek da se nadje ::namigivanje::

2cnjpye.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Za 14 dana, da se malo odimi :)

Za seledece okupljanje forumasa bi bilo zgodno ?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

A sprema se za rumu jeli.Znaci ni mi juznije od dunava nesmemo da se brukamo.Ljudi ovo moramo da shvatimo ozbiljno :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pa vi sa one strane Dunava bi mogli neko sremsko vino da prezentirate pa da spojimo...

Nego za kad je planirano sledece okupljanje?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pa valda u rumi posto vecina clanova dolazi i zbog vasara.Cisto neobavezno ko dodje doso ko ne ne.lepo bi bilo da se upoznamo i popijemo po nesto.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
Bio na tribini LDP-a na nagovor drugara. Bio Ostojić, na pitanje šta sa CODEX ALIMENTARIJUS-om tajac. Da li se prave blesavi i li je nešto drugo...

ono drugo :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sta da radim na - 10?namirio sta je trebao,sad krevet :spavam: :spavam: :spavam:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh