Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Terao auto na tehnički, završio to, a sutra za bgd da predam papire i zamenim tablice stare za nove.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas čistio odžak, ceo dan sam proveo oko toga, jedva sam se popeo na kuću, plašim se visine, a tek što je bilo frka sići odozgo..... :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

none 73 je napisao(la):
mogao si brze sici .....setala macapo krovu pa se okliznula...... :cao:

Neka neka, ipak ću ja merdevinama, a i ove aluminijumske merdevine nestabilne, ni sam ne znam da se više one tresu ili ja... Prošla mi četresnica dok sam sišao. :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

e danas pazar ::novac::
zamijenio prikolicu djubretarku za plugove IMT755 niske i odmah ih udomio novom vlasniku , bravo ja ::svaka cast::
i još nešto sam se smucao oko kuće a ništa pametno nisam uradio :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

izgino ko jokici na vrsaju cisteci stare dihtunge i peruci delove
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Napokon oborio sistem, podigao... sada cackam da nabacim koji program... u medju vremenu forum... dakle vratio sam se... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pa što niste rekli da idete i ja sam danas bio tamo na kontroli ali sam se ranije vratio. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

panonstib je napisao(la):
Pa što niste rekli da idete i ja sam danas bio tamo na kontroli ali sam se ranije vratio. :cao:
Vodio suprugu na magnetnu rezonancu...bio tamo od 16-20h...Danas nisam ni palio racunar od mnogobrojnih obaveza...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas pek'o rakiju, opet dobra, bolja no i jucerasnja...
Pa veceras dosli jarani, pa vesalice dimljene, pa kobaja, pa rakijica, pa :veseljak::
A kupus kiseo sto je dobaaaaaaar!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

soping ,soping ::novac:: ::novac:: isao jutros u neki poljo otpad , nemaju nista od kombajna :zli:
nisam isao svojim kolima pa vam nisam nista slikao
Post je spojen: [time]1296127586[/time]
_________________________________________________
Kengur je napisao(la):
Napokon oborio sistem, podigao... sada cackam da nabacim koji program... u medju vremenu forum... dakle vratio sam se... :ppozdrav:
Ti obarao a meni pao 3 puta za 5 dana i 3 harda promenio , sad napokon stavio jedan nov ( 70 e :zli:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh