Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Duško58 je napisao(la):
U radnji celo pre podne, lozim u kaljevu i hvatam zjale. :cao:
Pa sta ces drugo i da radis po ovoj hladnoci
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ Petar 90
Dobro mi kazes. Ni na ulici nigde nikoga, bas onaj ko mora.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zima je , pa su i putevi slabije prohodni , a nesavesni i neiskusni vozaci cesto zavrse ovako , pored puta...... tako da sam danas imao akciju "pomozi kolezi" :udri: :udri:
14adks4.jpg

t8xnnk.jpg

2uz9zbt.jpg

oti1a9.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

A to je svuda isto:narod vozi utabanom stazom,niko da zagazi malo sa strane i da se prosiri put.Ja uvek vozim sa strane,lepse hvataju gume,doduse i vise zapinje motor,al jbg.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Povezivao signalizaciju (poziciju, štopove,migavce) na nekom fordu, posle četvorio komšiju sa traktorom-izvukli prikolicu drva, sad malo tv, malo internet....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pre podne amo tamo posle na sahranu isao i sad stigo kuci
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio nešto poslom u N.Sadu, a malopre se vratio sa treninga vodio mog fudbalskog naslednika. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas kada nije bilo struje .. upalih agregat da popalim kvocke radi svakog slucaja da se ne prehlade .. SUPER. RADI ... kad za koji minut ne sve svetli ni jedna .. :sta: kad premerim napon aaa boli glava ..600 v izgorele dve kvocke ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Za rakiju :bravo: za kvocke ::lose::

Ja odneo bos pumpu kod bosiste u super stanju netreba remont samo da je reglira i usteluje.Inace je zgazila preko 5000rh :D :bravo:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Imao goste izAustrije,sad otisli,jelo se pilo se i sad ajde na spavanje :cao: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh