Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Na putu između Sente i Ade,traktor mi je poznat samo šofera nema nigde
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

hehe, ostavio i pobegao........ :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ none 73

Nije zavrsena,danas pustili lov na fazana,poklon za bozic....a ima do kraja januara na divlje patke

@ MILOS D.T

Tri fazana,nije bilo lose,ali moglo je i bolje,ti?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

none 73 je napisao(la):
ja nisam lovac ali imam labradora i poceo sam da ga vodim u lov sa lovcima a setam je i ovako po polju
Nisu losi za lov kad se dobro izuce
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

hto sam i danas da ja vodim ali nisam imao vremena sve vise sto je izvodim sve vise dize diljac kada trazi trag drzi jedan ritam hoda malo sporije ali kad oseti trag bas se unervozi
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

tibor je napisao(la):
Na putu između Sente i Ade,traktor mi je poznat samo šofera nema nigde
Da si pogledao na drugu stranu 50 metara dalje su bili šleperi i bager.... Tast je tovario repu, pa je odvukao kamionku za svaki slučaj, ako ostane pola tovara da odnese on traktorom.... Ja sam onda već bio kući.... moju su utovarili pre njegove.....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Cackao nesto oko auta...pregledao ga od dole iz kanala,oprao ga.Sutra ce kisa.. :osmeh:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Uzivao u carima sexa koji samo mi baksuzi mozemo da imamo. :udri:
Kad sam jutros posle skoro 2 nedelje usao u stan prvo me iznenadio miris a kasnije i slika bare u kuhinji jer slavina po malo curka,ceo dan prckam oko toga,sad cekam da mi dodje drug iz sela pa krecemo u soping on po garderobu,a ja po alat. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sa klincima po lekarima.Mislio sam da je samo skolstvo u ku..u,al ni zdravstvo nije bolje ::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh