Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas ::vino:: ::prica:: ::000:: U podne bio na centru, svake godine okupljanje uz vruću rakiju i trubače, evo i par slika

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan pokusavam malo da odspavam,posle ne prospavane noci,ali ne da mi se!Gosti jedni druge sustizali...sad cekam veceru i da se sahranim u krevet!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Juce sam se prehladio dok smo isli po badnjak,ceo dan pili,jutros ustao da budem polozaj...preziveo sam,dolazim sebi i spremam se za nove pohode,nema stajanja. :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

evo sad došao sa kartanja od šuraka , ostali bi mi do zore ali žena navalila 'oće kući ::lose::
a trudnica pa moram malo i da je tolerišem :sreca:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

nisam ni ja znao,slucajno sam gledao...lepo se video monitor i naslovna slika foruma,cak je bilo i rec~dve o forumu...koliko mu je pomogao,bla,bla...

uglavnom,dobar prilog! :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Mozeli koto naci na yu tube pa postaviti , cukaneca javise :cao:
Pijaca , pa se spremam za bg po tetku , Pozarevac -pranje auta , zamena 1 sijalice , Tempo - prasak za ves 7x12kg plus omeksivac i sitnice po spisku od zene , Aerodrum - sacekati tetku i nateratije da izdje iz istog i 10 puta prebrojavanje prtljaga pasosa i povratne karte :zli: :zli: Kako uvek mene nadju :zli: :zli: :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh