Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@savoris
ajd nabavi i meni tog uglja ako te neuhvate
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

A kakav je taj Ugljevički ugalj?U koju klasu spada,nisam nikada čuo za taj?!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

natovario bananu veceras istovaram u pazovi pa ako je neko iz tog kraja od formurasa voljan da plati pivo nek svrati u fruit word
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

a1u5vn.jpg

2me1edu.jpg

Doneo i istovario malo uglja.E da mi je jedna ovakva gomilica,ne bi se bunio.
2w35kbk.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ovo je kameni ugalj , dobra mu je kalorična vrijednost , malo se osjeti sumpor pri izgaranju tako da nije baš za loženje u prostorima gdje se živi , znači kotlovnice bla bla bla

@dangeru , ja sam čovjek sa iskustvom , mene da safataju moraju dovesti neke malo iskusnije lisce :haha:
danas opet dovezao jednu kardanku
a šta mislite zašto sam je inače i pravio :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pravio hranu za bikove,za svinje i bio da kupim telefon
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Tražio lepak za metal jer varenje kućišta skupljača za seno nije uspelo. Prodao jednu staru krmaču (90din/kg). Išao da kupim D2 ali je bilo samo evro-dizela. Sada na mužu a sutra akcija oko izvlačenja stajnjaka.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Muvao se oko kuće i po selu, večeras imali sastanak u Mesnoj Zajednici, dolazila neka advokacka agencija, nude nam da tužimo državu jer nam nisu isplatili subvencije za 2008 godinu, tj isplatili su samo pola, svi smo potpisali ovlašćenja a ako dobiju spor uzimaju 10%....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio na poslu,htio izvest drva iz šume popodne,a ono kiša...Vrijeme fuj,fuj, na kvadrat. :kisa:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Savo i ja sam mislio da je kameni ali nije.Danas mi gazda stovarišta reče da je to mrki ugalj.Oseća se na sumpor ali koristim ga u centralnom grejanju tako da nema problema a kalorična vrednost razbija kolika je.Primera radi kada su bili ovi veliki minusi za 12 sati loženja 4 kante od Jupola se trošilo. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lozio vatru u pusnici pod meso iz salamure. Jos malo i bice mi dima dosta za ceo zivot. :zli: Znam da lazem, dogodine ponovo, ponovo, ponovo......
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros išao kod doktora, uzimao upute, sutra vađenje krvi.... Posle se muvao oko kuće, oprao auto, cepkao drva......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh