Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros odradio neki kolokvijum, ceo dan tamo-amo i tako...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vozio komšiju u Kragujevac, posle išli do Gornjeg Milanovca i puče ceo dan.....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sa clanom lazarrunjevac pustao vodu iz njiva citav dan...
Bice ovih dana slika pa da vidite sta su banatska jezera :)
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Spavao malo duze,posle iso da kupim presu za seno,kasnije se i ovca ojagnjila i tako....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jurio ugalj ceo dan i nisam ni kupio jerbo me izmrkaše.Sutra opet u potragu
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Heheheh momci jel se vi samo na ugalj grejete ?? ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ne interesuju me te vase .... "vurune" na meko i sitno gorivo kao sto je ugalj... ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Mrk i prljav,jedino ga to opisuje... nema nista lepse od mlade,zdrave i prave cepanice. :cao: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Mrk jer je crne boje kao buva a prljav nije jer je pran na separaciji tako da je ipak bolja solucija od cepanice jer drži žestinu po celu noć. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jedino ako Vi gospodine Maticu mozete spavati sa takvim mislim njega dirate pre spavanja dok zalozite pa se ne saperete mora da je lepo vasima sa Vama.Sto se tice zestine opet ista prica ne mora biti velika cepanica da bih drzala celu noc temperaturu bitno je da bude kvalitetna a godovi dobro "nabijeni" pored takve cepanice nema zime. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

matiću , jebiga vidiš valjda odakle sam , kakav Banovićki , Ugljevički rodjače :ppozdrav:
nabavljam ja toga s'vremena na vrijeme , odoh i sutra u akciju


@badgirl , najbolji sistem grijana je i bez cjepanica i bez uglja , samo razmjena tjelesne temperature , eskimi to najbolje znaju
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Opet napali sakali , ovce probile tor i pobegle :zli: :zli: :zli: skupio sam ovce , sve su zive i zdrave
a ja prljav ko stoka , sad cekam zenu da se vrati s namirivanja pa da pijemo kafu ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh