Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja danas poorao 30 ari za papriku, ali je najvaznije da mi je 445 za taj posao potrosio samo 5 litara goriva. Dobro, jeste to mekana moravska tenja, ali ipak su ovi Univerzali zakon za potrosnju.
 
Sve me boli od ciscenja boksova pilica, kao da je kamion presao preko mene. Idem da otvaram radnju, imam tamo TV kabelsku valjda nece biti guzve. Ima dana kada pozelim da niko ne udje u radnju, ali mora se raditi i stoka mora da jede kao i mi.
 
Intelektualna atletika

@ Duško58

Otidem danas da kupim veknu toplog Budinog hleba. Lepo pazarim svakodnevni espap.
Usput sretnem penzionisanog gimnazijskog profesora fizike (uvek sam imao peticu, da se zna). Lepo smo razgovarali i još lepše se pozdravili bivši učenik i profesor.

Međutim, prilazi izvesni gospodin i pokazuje želju da stupi u verbalni kontakt.
JA mu velim: Odjebi u troskocima.
On odjebe samog sebe.

Lepo se rastanemo gimnazijski profesor i maleni Internet Bibliotekar.
 
Dan kao i svaki drugi jedino sto je supruga dobila na poklon od gazde 15 sadnica voca pa sam ih zasadio.Nemojte da mislite da je gazda dobar nego mu pretekle sadnice iz prodavnica pa kad pocele da se suse on da pokloni radnicima,da ne propadnu....
 
Evo za sada sam jos ziv. Nije bilo puno posla u radnji pa sam gledao vencanje veka. Bas im i nije bila neka svadba. Niko se nije ozderao, a ne znaju ni da se vesele. ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh