Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako moze da spere tecnostmsamo ti poboljsala dejstvo i povecala efikasnost.Prilikom prskanja na crno pozeljno je da padne kisa u sto kracem roku jer ako nepadne kisa ti otrovi nemaju maksimalno dejstvo.Sto pre padne kisa to bolje deluju...
Pa ne palis na kurblu valjda :haha::haha::haha::haha:
Pa bre EXTRA ispalo, ja prskam a ono rosi kisa, nema bolje :osmeh:
 
Dolazila mi ekipa sa Prve TV i snimali farme i inkubatorsku za emisiju Domacin. Htedoh da izreklamiram forum ali ne daju ni za zivu glavu. Morao sam i duks da skinem jer imao natpis proizvodjaca Montobene. Sad moram par nedelja da ih gledam da vidim sta je ispalo.
 
Robins kazi mi kako mogu ja da gledam te emisije na netu , jer je i moj brat vio pre 2 meseca na toj televiziji , a ja nikako ne mogu da pronadjem to i da vidim??
 
Ja juče malo osvežio svog 445 sa kutijom neke "trula višnja" farbe i uz novu četku to sada ovako izgleda.
dscn4025.jpg
[/IMG]
dscn4025.jpg
 
Robins kazi mi kako mogu ja da gledam te emisije na netu , jer je i moj brat vio pre 2 meseca na toj televiziji , a ja nikako ne mogu da pronadjem to i da vidim??
Jedino da se raspitas kod njih imaju li mogucnost programa preko neta. Nisam siguran dali imaju neki program preko satelita. Ja cu morati opet da instaliram TV karticu da bih snimio emisiju ako uspem da ih nahvatam kad ce da emituju.
 
Radio nesto po garazi, sad malo molim Boga da padne kisa, posle kod ortaka da ga spremim za sutranji ispit, i tako... prodje dan....
 
Eto ja poceo sezonu presejavanja ili ti bolje receno dosejavanja...zecevi mi napali jednu parcelu suncokreta i napravili picvajz.Zna li neko cime bi moglo zastititi suncokret?Cuo sam da ima neko sredstvo koje odbija,a ne ubija stetocine...
 
pre podne po gradu, posle prosao setvospremacem jedan prohod na njivi gde mi lezala voda i ostavio da se susi, posle kuci sa decom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh