Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvukao građu iz šume, oterao na strugaru, kiša me uhvatila u zadnjoj turi, pokiso ko miš, bilo i zaglavljivanja i prođe dan, sad forum i posle:spavam:
 
ceo dan u gradu, a poslepodne spremio 1 ha gde mi lezala voda i ako izdrzi bez kise - sutra setva i to je to sto se tice kukuruza
 
Ja sam danas po prvi put bio prevodilac sa rumunskog na francuski. Naravno to sam radio na poslu u fabrici. A prosli put su me pozvali da im prevodim sa madjarskog , ali madjarski nisam znao. Nadam se da ce uskoro stici i neki prevoznik po delove iz bivse YU pa da prevodim i sa srpskog.
 
ja danas nisam mogao da prisustvujem gej paradi kod matića :haha: nego sam išao po motokultivator i na brzinu se upoznao sa članom ''bosonoga''
 
Ovde u CH , a verujem i da svuda u svetu znaju da srbi ne vole pedere. Cesto me pitaju da li je to tacno. U zadnje vreme mie pitao jedan pakistanac , a pre me pitao neki portugalac i td.
 
Stigao sa puta okko 12 svratio u kafanu da poz drustvo i ty udario po pivu ispriceru sve do sad, natocio se kao cep... sad da dremnem pa u 6 na posao.
 
evo upravo napravila čvarke da budu taze :osmeh:


2nheoom.jpg


proceduru cu da ispisem u receptima :ppozdrav:
 
Ovde u CH , a verujem i da svuda u svetu znaju da srbi ne vole pedere. Cesto me pitaju da li je to tacno. U zadnje vreme mie pitao jedan pakistanac , a pre me pitao neki portugalac i td.
Ha,ha, a pitao te pakistanac, a oni su bas poznati kao tolerantni prema drugima, ma kakvi da su.

Meni se desilo na putovanju da sretnem engleza koji se mnogo razume u fudbal a i putuje dosta. I pita mene covek odakle sam, ja objasnim, a on mrtav ladan kaze da ne zna gde je Beograd. Ok. Onda ga pitam jel cuo za Zvezdu. Kaze covek jok. Pitam ga jel cuo za Steau-u. Odgovor isti. Na moju konstataciju da su mu to osvajaci kupa sampiona, kaze nikad cuo ili cak nemoguce, nisam siguran. Pitam ja njega jel prati trecu ligu, englesku. Kaze, jee. Ok. Pitam ga jel Notingem Forest osvajao kup sampiona, i on mrtav ladan odgovori nema sanse. Tako da toliko o tim nadobudnim strancima. Vecini tih je sreca sto iza njih stoji mocna drzava, inace bi umrli gladni pored leba da ih ostavis.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh