Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poranio pa zgazio jednu njivu sa RD , onda išao kod drugara prevozili mašine u novu radionicu pa posle podne zgazio još jednu njivu sa RD
večeras sredio na rusu jednu diznu koja je pravila veliko sraanje
 
Jaoj, ja se raznežio kao neka tetka, došla mi ćerka i njen momak koji studiraju muziku, pa mi sad` nekako puna kuća, pao poslednji tovljenik "za slobodu i otačastvo", radio roštilj ceo beli dan, i što reče Dukanac dogodilo se da se podnapijemo. Stigao u rodni kraj i komšija, prof. Petričković sa FPN pa udarili po mojoj dženariki pečenoj bez koštice, a on kaže kako kad ovi iz Bgd probaju tvoj sir i kajmak i po neku teglu ajvara, a ja se kurčim i kažem im da to uspeva samo mom zavičaju. I tako, bio strašan dan sa društvom, i baš me briga što nisam "udario" frezeriranje bašte. Drugar pre par dana prodao svoju nemačku frezu od 2,2 metra, i sad` skupljam pare da platim tu uslugu. Ajd` još po jednu pa da legnemo !
p.s. Oni čvarci sestre dipl. su za svaku pohvalu, onako vreli. I dalje stoji ozbiljan predlog i poziv da se preseli kod nas na Moravu !
 
Mozda...al' oni nemaju vremena i razloga kao mi da brinu tudju brigu.
Pa ne bih se bas slozio. Te kao velike nacije uglavnom i samo brinu tudju brigu. Mislim, gde ces bolji primer od brige za nas. U poslednje vreme, ne znam sa kojom bitnijom licnoscu na svetu se ovi nasi nisu sreli. Zbog cega? Sta to ima toliko vazno kod nas? Ispada ova Srbija najvaznija zemlja na svetu. No, da ne sirim. Ono sto sam malo video tih stranaca, pomoglo mi je da nekako jos vise zavolim naseg coveka i ovu nasu upropascenu zemlju.
 
Ja bio jutros po jednu nodetovu sejalicu iza Zeneve. Pa sam napravio nekoliko fotki iz auta kad sam se vracao. Imao sam vremena , jer je bila neka biciklisticka trka , put pored jezera je bio zatvoren . I trebalo mi je 1hi 30min da predjem grad.

316vij6.jpg
16m95qc.jpg
2wf0k6f.jpg
x2293b.jpg
54xhxt.jpg
2m85k7n.jpg
ayrjuo.jpg
20sw0lj.jpg
2e0lloo.jpg
20hwm01.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh