Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

iso danas do Despotovca,kasnije na trening,posle drustvo i sad :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Idemoooooooooo, u nove radne pobede... Vreme je prolecu, zivot biljkama udahnite.... :bravo:. Vreme je prolecu....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sam napokon uspeo da odvrnem onu podiznu polugu ali nebih uspeo da me NA nije posavetova kako da je nateram da prizna :osmeh:
Sad idem da je namontiram na traktor pa :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio da obnovim gazdinstvo pa cu sad malo odmoriti pa cu ici bacati vestak za repu
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sa kerovima po ceo dan. Kao i svaki dan. Spremim po neki ispit. I ponesto pride po dvoristu. Ide lepo vreme, valja sredjivati malo. Sad seo da stavim neki oglas za stence, pa rekoh da vidim sta ima na forumu. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Završio obnovu gazdinstva, onda išao do Zlakuse kod grnčara uzeo zemljane lonce, u povratku svratio u Požegu po kupus... Sad da operem kola, pa posle u skitnju...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio po dubrivo,skinuo nekoliko tegova,stavio duple tockove, zakacio setvospremac i tako...

2qdmkvt.jpg


f24yzl.jpg


9069af.jpg


rsvkox.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kasno budjenje i naporan dan, vratio vepra , sredio-popravio jedan zid i vrata i starom toru , cistio plac od drvca koje dam jesenas seko zbog struje , smetala zicama ( 2 plac ne zivim tamo)
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lackoigi. Zar josuvek nema kod nas da se kupuje vestacko djubrivo u velikim dzakovima i posle na njivi dizalicom da se dizu i sipaju u rasturac. ti ako budes dizao sve ove dzakove rucno , ti ces umreti.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Konačno malopre završio pečenje rakije nije se stiglo pre mali kazan pa se odužilo sad malo forum pa :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dragan82 je napisao(la):
Lackoigi. Zar josuvek nema kod nas da se kupuje vestacko djubrivo u velikim dzakovima i posle na njivi dizalicom da se dizu i sipaju u rasturac. ti ako budes dizao sve ove dzakove rucno , ti ces umreti.

Postoje big bag vrece i telehendleri i kod nas. Mi jesmo zaostali, ali nismo bas toliko. Samo, retko ko investira u tako nesto(sem onih velikih naravno). :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne kontrola radnika na placu ,a popodne ispuštanje voda iz njiva.To mi dođe kao zanimanje svako popodne.Već me i pijavice iz mulja znaju. ::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh