Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

:haha: :haha: kod (NJEGA) :zli: stvarno nema sale..... :haha:
Novobecejski buntovnik.......aktivista protiv samodoprinosa! :haha: :cao: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros išao do Beograda, samo izbacio stvari tamo i odmah se vratio da stignem na sahranu, sad stigao sa sahrane pa treba da idem na mladence u Žiču i u Kraljevo, mislim da ću to propustiti nemam snage da idem,,,, Mogu i bez mene...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Odvukao kamion peska rodjaku i dao njemu da kipa , zaglavio ga muski 820 i 5106 sa betona nisu mogli da maknu , a razbio mi prozor suvozaca i upalio lamelu :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ne. Slikali su me sa bradom. Jedino sam bio obrijan u vojsci i dok je trajao rat na Kosovu. Jedan kapetan me je uzeo na zub još na početku i kao rezervistu me oterao na brijanje u Rašku, pre polaska na Kosovo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

jutros zamijenio ležaj u prednjem točku od rusa , morao i neku distancu na strug da odem i napravim
posle toga zamijenio i krst kardana prednje vuče
onda otišao premjestio istražnu bušotinu sa vitlom
i šuraku razvalili motor na vladimircu , sklopili smo do dotezanja glave i štelovanja ventila , nisam imao kilo ključa da idemo dalje a i umorni smo :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Odneo drugu gumu od kombajna na vulkaniziranje.U povratku pazario duvaljku i doneo je kući pa išao nosio mladence
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Matić je napisao(la):
Odneo drugu gumu od kombajna na vulkaniziranje.U povratku pazario duvaljku i doneo je kući pa išao nosio mladence
Jel moze neka slika duvaljke.....? Koliko je motor kv....? I koja je cena bila...? :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Slike možda sutra.Motor 3kw,8 metara cevi sa dve krivine(dugom i kratkom),kratkim nastavkom i raspoređivačem(valjda se tako zove)marka Tornado a cena 500 eura
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

savoris je napisao(la):
jutros zamijenio ležaj u prednjem točku od rusa , morao i neku distancu na strug da odem i napravim
posle toga zamijenio i krst kardana prednje vuče
onda otišao premjestio istražnu bušotinu sa vitlom
i šuraku razvalili motor na vladimircu , sklopili smo do dotezanja glave i štelovanja ventila , nisam imao kilo ključa da idemo dalje a i umorni smo :spavam:
Pa ti si razbio pos'o danas :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ovih dana moj Univerzal 445 je rasturen na sastavne delove i radi se puna generalka sve do osvežavanja teget boje motora. Danas smo praznovali Mladence, a sutra završni radovi oko pikiranja druge generacije paradajza za plastenike, a ako ostane snage, kad mi supruga ode na posao, odem nekuda na neku rakijicu, a onda nastavak pranja delova od motora i menjača.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio za koncentrat za prasad, kuku majki da zna golf da prica, 25 dzaka od 20 kg...mnogo mu je, 20 kom je taman :haha:
Vrzmao se oko kuce, danas Mladenac ne pipamo nista!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh