Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas ceo dan pizdim :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

francuz je napisao(la):
diklofen je napisao(la):
Pre podne kontrola radnika na placu ,a popodne ispuštanje voda iz njiva.To mi dođe kao zanimanje svako popodne.Već me i pijavice iz mulja znaju. ::lose::

Ajde slikaj kako ispustas vodu sa njiva :cao:
Francuz veruj nije uopšte zanimljivo :nono:
Imamo kanale na kraju njiva i samo kopaš kao za telefonski kabl probiješ bedem i ona ide .
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Da , samo su u dosta lošem stanj(ne svi) slabo se održavaju.Ja bio juče da pustim kad kanal pun neće da otiče voda :zli: sejaćemo u maju na toj parceli.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

završili sklapanje šurakovog vladimirca , radi kao časovnik , ali švajcarski ::svaka cast::
zamijenio hidrauličnu pumpu na T40
premjestio još jednu istražnu bušotinu i još svašta nešto
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celo pre podne kod specijaliste u S.M.Došao kući,imao posetu radnika i šefa iz Lelekoma,posle prao kamion,nadogradio duvaljku...elegantno popunjen dan,nema šta.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao do Kostolca da prevedem auto.Kakav je put od Pozarevca do Kostolca,da ti otpadne i rezervni tocak :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
Bio na picancetu sa gore pomenutim momcima i pozdravljam ih :ppozdrav: ,cak sam uspeo da nazebem kao g.... ::lose::
Ozeb'o si zato sto si puno gled'o u onu mladu majku sto je ljuljala bebu!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Samo kad ste ti i tvoj sin Dugajlija seli da imate direkt pogled na stazu i mlade jeje a generacija nek se okrece... ::lose:: ::lose::
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HQYO9j2KcN8[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rasciscavao nesto po dvoristu celi dan,kasnije trening,pa teretana,sad komp pa :spavam:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh