Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nikola.KV je napisao(la):
Isao do Kostolca da prevedem auto.Kakav je put od Pozarevca do Kostolca,da ti otpadne i rezervni tocak :zli:
A sta mislis ja vozio hleb tom linijom. Svako jutro kamionom tamo i nazad. Raspasmo se i ja i on.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas kuvao kupus... :D Sad odoh da :spavam: dok se kupus ne ohladi pa noćas vučem za Beograd...

16i8dvl.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ponovo majstori, valjda sutra zavrsavaju jedni, a prekosutra drugi treci dolaze da zavrse za 7 dana i onda je valjda kraj. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zoran Kostović je napisao(la):
Vučeš i lonac ili samo kupus? :haha:
Kakav je "proteinski" sastav? Svinjsko, govedje ili kombinacija...

Vučem sve đuture, i lonac i kupus.... :haha: A sastav kombinovani, svinjeće i goveđe, ukrčkano fenomenalno... Samo da dodam malo ricinusa beograđanima :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas prepodne čistili soju za seme, popodne bacali ureju na parcele gde sejemo kukuruz, i odmah kultivirali išlo super sutra nastavak
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Promenio ulje u 820 i 560, pokacili im spremace i isao po seme. Sutra na vasar u Debeljacu. Ide li ko od forumasa?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Već tri dana čistim i perem delove od motora i menjača sa mog Univerzala. Zadnji ležaj na gornjem snopu menjača neće lako da siđe, a dok to ne uradim na neku prevaru, nema ništa od dalje demontaže. Moram da rešim to što mi u I brzini zupčanici zube samo do pola širine zuba pa ponekad hoće i da ispadne iz I brzine.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

milovan64 je napisao(la):
Već tri dana čistim i perem delove od motora i menjača sa mog Univerzala. Zadnji ležaj na gornjem snopu menjača neće lako da siđe, a dok to ne uradim na neku prevaru, nema ništa od dalje demontaže. Moram da rešim to što mi u I brzini zupčanici zube samo do pola širine zuba pa ponekad hoće i da ispadne iz I brzine.
Obavezno promeni viljuške i rešio si problem iskakanja iz brzina.Kada ga već radiš promeni i sinhrone i one gumene prste u đunti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh