Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Čuo sam da rade frizure plamenikom ali depilacija, e to je već umjetnost.
 
Imas dva davaca, jedan od visokog pritiska, jedan od niskog. Ako nemas dovoljno gasa u sistemu kompresor se nece ukljuciti, ako u toku rada dodje do prevelikog pritiska davač će iskljuciti kompresor.
Nasao sam na netu, sluzi za preniski pritisak. Ali pronasao sam drugi problem, susac rikno. Ima na njemu jedno staklo u kojem se nalaze dve kuglice, jedna je bela koja kao plovak pokazuje da li ima plina i plava kuglica koja bude ljubicasta kada je susac za menjanja. Kod mene je ta kuglica crna..... Cuo sam se i sa bivsim vlasnikom i rekao je kada je zadnji put dopunjena klima hladila je skroz malo pa na kraju nikako sto govori da je susac gotov. Nov susac 70e plus pdv ali je problem sto ga lik nije mogao naci po broju nego je nasao oku slican i pise da je za deutz fahr masine.Razlika je samo sto taj njegov ima na vrhu kao ventil za duvanje guma pa ne znam da li bi pasao. Hvala Bogu majstora nema ni jednog da ga pitas ili da ti uradi kako valja, nije meni problem platiti dobrog majstora nego je problem sto ih nema kod nas. Jos je ovo sad ugrijalo u kombajnu se ne moze zivjeti.
 
Не чује се а ради
5b290cee214c82f667f8f903c321cf8a.jpg
 
Не, карбуратор стари тип вебера чак ради са иберлауфом. Изненадио сам се мирним радом мотора. Још није за старо гвожђе.
 
Petrovdan danas juče uneli 1600 slame i istovarili 1300 danas odmor
Sutra istovar ostatka i baliranje zobne slame biće i nje oko 500_600 i ima sutra 1kj lucerke i još 4 kj žitne slame
Nema odmora


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Derane, sto bi rekli ovi vojvodjani, jes' ti se skoro ozenio ili imas u planu? Zajebi baliranje, opravke kamiona, aviona, cuda muda i ostalo, koliko ja vidim sa strane ti bi trebao da rijesis to pitanje, a posla ce uvijek biti, znas ono da te djeca zapamte dok si jos imao kosu na glavi. I nemoj da pomislis da ja ovo nesto zlonamjerno ili da me zanimaju tvoje privatne stvari, ali nekako mi bode oci da jos momkujes o svemu pises, najvise o poslu a zenidba niks.
 
Nazad
Vrh