Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Moj kombajn je '89 godište i u te sisteme ide R12 a mi smo prošle godine dopunili sa R134 i radi bez greške.Koliko se vidi menjana su samo neka creva a ostale komponente su fabričke.
 
Trenutna iz kancelarije
580f8770406b521c91e56e2c3414b9ed.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Prvi put je bila preporuka od ljudi iz S.Pazove, cesto idem sa drugarima koji rade sa plastikom u te krajeve i ima par mesta za klopu u koja svracamo i kad nismo gladni.
 
Punjena vešalica je nešto sasvim drugo... 😊 A za pljeskavicu i dalje stojim iza svoje izjave.. Ima ćevapa dobrih kod boSSanca..
 
Još je jutro da bi se nešto ozbiljnije radilo. :osmeh:
Psihički se pripremam da otvorim sezonu žetve ječma. Ove godine će biti kratka. Sve je otišlo u kukuruze.
 
Карбуратор је пропишао на све стране. Зачепио се поврат из карбуратора и тако радио. Кад сам изашао са атарског пута мало сам га притиснуо и иза мене црн дим.
После мало археолошког истраживања...
bc27a7e196a5124e7fb5be602f378edb.jpg
 
Ja danas krecem na njivu prvi dan vrsidbe, i ispred kuce se izduva zadnja desna guma na rusa,skoro bez vazduha je bila...aj otvaraj drugu kapiju i ponovo u dvoriste xd.Ode mi par sati dok sam skinuo,zalepio....prezirem taj posao oko guma,pogovo kad su gume vece.
 
Na ventil,pokidao ga...bio je malo okrenuo felnu i nategao ventil,tako je islo 2 godine,i sad je popustio.
 
Nazad
Vrh