Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.805
Pošto je jedanaesti deo teme odavno prešao 100 strana red je da se otvori novi.Pa izvol'te.

ljusha

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2009
Poruka
2.480
Danas parkirao mašine u šupu,kosio travu u dvorištu i zakazao svinjokolj.:osmeh:

Tomo VS

Novajlija
Učlanjen(a)
30 Nov 2011
Poruka
3.098
Sejali zito sad stigli sa njive sutra jos 7,5kj i gotovo onda jos da ga predjem kembridzom i moze sneg da pada:osmeh:

Philby

Član
Učlanjen(a)
24 Maj 2013
Poruka
1.616
Ja sam u petak zaklo svinjče i osolio. Danas deda javlja da je okačio na sušenje i sutra ide prva vatrica. :osmeh:

Temperature su dovoljno niske, a bolje srediti na vrijeme prije snijega.

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.425
Ja sam ovih dana imao naheba. U proslu subotu prebacivao neki stari frizider u garazu i ispadne mi mobilni (LG L-FINO) iz dzepa i spustim frizider na njega....pukao displej. Radilo i dalje sve ali sam prelepio foliju preko displeja privremeno. U nedelju mi rikne tv "samsung"...otisao ekran. U ponedeljak u zeleznickoj NS sredim mobilni i to zadovoljstvo me kostalo 70 evropejaca. Juce kupim tv LG 42'if5610v....tako da mi je ovih zadnjih 5-6 dana zaista bilo burno.

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.684
Ево шта сам данас радио, тј. боље рећи је шта сам гледао и држао у рукама...

Ручни рад мога буразера, за неког иностраног купца....Тешка срца сам се одвојо од овг мача....

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.684
Да, раде професионално и једина су оваква радионица која је регистрована и има право да шаље по белом свету ово оружје. Он је један од сувласника у тој радионици Зелени штит. Он је ковач, троица израђују оклопе, има ту и дизајнера, ако се не варам.

Tomić Toma

Član
Učlanjen(a)
25 Jul 2014
Poruka
3.055
Да, раде професионално и једина су оваква радионица која је регистрована и има право да шаље по белом свету ово оружје. Он је један од сувласника у тој радионици Зелени штит. Он је ковач, троица израђују оклопе, има ту и дизајнера, ако се не варам.
Ovi macevi sto ih izradjuju su stvarno prelepi. Retko ko zna da napravi nesto ovakvo:osmeh:.

Vrh