Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gospodine @Zoran Kostović,
nema priče o tajnim službama, ja sam bio kod gospodina @mims-a.Trebali ste odmah napisati gospodine @mims jer mene nije sramota što sam bio danas kod Vas.Još jedno poznanstvo, još jedno novo selo koje sam upoznao, video lepog drveća listopadnog i zimzelenog.Ovo drugo se jako sporo sadi.Nisam utvrdio razlog
 
To je specijalna metoda, ne bih da širim, i da otkrivam tajni recept. Inače kvota je ispunjena i posađene su tuje do kraja.
 
bio u rumi sa levakom , savorisom i topalovicom malo razgovarali o balirkama posle stigao kuci strugao letvu za cardak i u tom prodje dan
 
DAnas praznik pa otisao do grada sa rodicom da preuzme svoj auto d limara i dotjerali smo aute kuci i malo sjedili pa sada odo da zakoljem jedno prase kada malo zahladi!
 
danas istovario zadnje 2 prikolice silaze, zavrsno gazenje i pokrivanje najlonom, nabacan pesak po krajevima i doterana 1 prikolica sase od prosecanja
sutra da se nabaci pesak po celoj povrsini i to mu je to sto se tice silaze
 
Danas odvezao dve ture drva do Čačka, posle malo odmorio pa pomogao kolegi da natovari kamion i prikolicu sa drvima da vuče za Novi Sad....
 
Bio familijarno na Begeckoj jami. Ja pecao one se suncale i plivale, malo rostilj i prodje divan dan.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Spremio jos jednu turu kupusa :osmeh:

slika024.jpg
 
Ja danas isao kod rodjaka na neki rucak,i tamo se zadrzao dobrih 3-4 sata,i posle predvece otisao da isecem neke hrastove komsiji,i to zavrsio za 2 sata,malo i po mraku,sad odmor do sutra ujutru.Sutra u nove radne pobede, bice zajebano,vrucina u p.m. ali trpi i cuti,kad se mora.
 
bio u komšiluku kao posluga pod šatorom , usput pojeo,popio,ispričao se i lijepo proveo :ppozdrav:

sutra ako bude sreće počinje akcija sklapanja berača po ubrzanom postupku , tražio sam ispomoć od nekih kolega da mi pomognu
 
Jutros bio u Bubanj potoku na auto pijaci, išao sa kolegom da proda autoali pijac loš slabo se trgovalo, posle podne na dva mesta imao tanjiranje.
 
Pre podne se druzio sa clanom @todor,vodio ga u Basaid po seme deteline,posle rucak,odmor,posle ispratio sina bio da balira usluzno neku travu itd....
312bh95.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh