Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas smo poceli da vucemo djubre...
2hwf9xk.jpg
 
Ja danas isao na sahranu,pa vozio neki pesak,i malopre isao da pogledam neki zabran,da vidim sta ima za secenje i kakav je prilaz,pa odmor do ponedeljka,od ponedeljka opet drva i suma.
 
Danas ceo dan treniro da varim neke konstrukcije, oci mi pobelele a sunce ubi odgore a var od dole. Retko neradni dan. Sutra nastavak.
 
Ponovo drva, ceo dan čekrkanje, pao sam kao domina... Sad odoh da natovarim kamion drva da bih mogao ujutru ranom zorom da prevezem do Čačka....
 
Jeste gospodine @šandor, ali vi nemate perje.Ne smeta njemu varenje nego se upalio ispod perja!
 
bio u Rumi i borio se za svoj komad pečenja , ova zvijer je većinu zbrisala , ono malo što sam uspio oteti nekako sam na brzinu izgutao , a galki i topalović skoro da su ostali gladni , topalović vjerovatno :haha:

posle njakao se oko berača , zamijenio glavnu osovinu kroz reduktor i farbao još detalja

pogledajte taj kapacitet :haha:
image003qx.jpg


sa sve masnim prstima :ppozdrav:
 
ma rekoh već , jedva sam oteo komad da se ''zamastim'' i ja
morao sam da otplatim neke stare savjete da me ne bije maler , nešto ne volim kada me kunu :ppozdrav:
 
gica ::000::, mada meni paše oboje , skoro da je nebitno , bitno je samo da je direkt sa ražnja
nekada mi glavno jelo bude jagnjetina a umjesto salate uzmem prasetinu , mislim moraš ekonomično da razmišljaš :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh