Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
malo pre stigao iz silosa .... danaskombajn sredili pa posle podne vrsili, do 9 pola 10 , moze se vrsiti celu noc, prasi se nenormalno :osmeh: ... evo jedne od malo pre :osmeh:
15n3kw0.jpg
 
Danas išao u kupovinu, kupio odelo za svadbu (sestar od ujaka se udaje) kupio zimske gume za auto (deeeruu sa cenama) i kupio novu prvu pomoć (te pare ne mogu prežaliti nikad!!!)
 
Danas najmanje polivao, nadajući se kiši. Svima nam se ogadilo ovo šestonedeljno polivanje. Tako mi kolege povrtari rekli da vam prenesem. Prosuti milioni litara vode, a rezultati polovični. Takva godina, složili smo se svi.
 
Uuuuhhhh ovo vreme je katastrofalno,ceo dan lije znoj sa svih strana,a sad sam usao u kucu.Ceo dan sekao i izvlacio drva ujaku,a udarila neka sparina u glavu,nismo mogli po zemlji da se vucemo koliko je bilo nekako toplo i tesko vreme,ne znam da li je svuda tako ili samo ovde kod nas.I sad kuci nema vode,a sav sam nikakav sto od znoja,sto od strugotine itd,a jos izduvao testere pa sve ona prljvstina,i strugotina po rukama.
 
Popravio hidropak, ali nisam nasao da kupim novi drzac membrane nego stari mi zavarili. Valjda ce izdrzati dok ne nadjem novi.
 
danas kod clana cetiri hrasta pomagao raditi silazu uradili 38 prikolica mozda bi i vise da nije kombajn zezao evo snimak
 
DAnas u sumi citav dan a sutra idem u idpomoc stricu i rodjacima da dovuku silazu jer nece imati dovoljno traktora!!!! JEl ovo 560 vozi prikolicu!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh